Snad každá žena touží po dokonalých řasách, které budou husté a dlouhé. Mámit na krásný a svůdný pohled muže nebo se řasami pyšnit před svými kamarádkami. Ne vždycky vám do vínku byly dané krásné řasy. Nemusíte lepit řasy umělé nebo dokonce chodit na zahušťování a podobně. Vyzkoušejte jednoduché tipy, které mohou pomoci a podpoří růst dlouhých řas. Jaké fígle můžete zkusit?

Pomoc vitamínu E

Vitamín E pomáhá v těle na mnoho věcí, mimo jiné se zlepšuje průtok krve a to také napomáhá stimulovat růst vlasů. Vezměte kartáček ze staré řasenky a velmi dobře umyjte. Následně na něj kápněte několik kapek vitamínu E a pěkně od kořínků ke konečkům aplikujte dvakrát denně asi pět minut.

Výživné olejíčky

Dnes už je také v kosmetice a péči o pleť hojně využívaný kokosový nebo olivový olej. Spolu s ricinovým olejem mohou fungovat i na řasy. Obsahují mastné kyseliny, které napomáhají vyživovat folikuly a řasy se tak udržují zdravé. Kapku oleje dejte na čistý kartáček na řasy nebo prst a aplikujte na řasy před spaním. Použijte vždy jen jeden olej.

Zelený čaj

Obsahuje antioxidanty a vitamíny, proto velmi často bývá součástí různých kosmetických přípravků. Umí také léčit vypadávání vlasů. Připravte si šálek silného zeleného čaje a nechejte vychladnout. Aplikujte dvakrát denně pomocí bavlněného tamponku na řasy a nechejte chvíli působit.

Aloe vera

Aloe vera je takový zázrak pro lidské tělo a funguje skvěle i v kosmetickém průmyslu. Pomáhá posílit také vaše řady. Vezměte list aloe vera, zmáčkněte a několik kapek šťávy aplikujte na řasy před spaním. Nechejte působit přes noc a ráno oči velmi dobře umyjte. Jestliže chcete zlepšit účinek, pak smíchejte šťávu z aloe vera s pár kapkami s olivovým olejem a aplikujte.