Rozchod je bolestivé období, které my ženy prožíváme daleko více, než muži. Jak se z něho ale rychle a jednoduše dostat?Rada č. 1: Nevěřte všemu, co vám kamarádky řeknou

Ano, tahle rada se vám sice může zdát jako nesmysl, ale má skutečně něco do sebe. Ptáte se proč? Vaše nejlepší přítelkyně je tu od toho, abyste se cítila líp. V tom dokáže být každá žena skvělá, ale přiznejme si, žádná nedokáže ty prázdná místa prostě zaplnit a když je vaše srdce zlomené, ani ta nejlepší kamarádka nepomůže. Takže když od ní začnete slyšet žvásty typu: “Zavolej svému ex pokud to chceš,” nebo, “Jsem si jistá, že se k tobě vrátí,” – všechny tyto tišící fráze jsou jen zástěrka a jediné co se vám tím kamarádka snaží říct je: “Mám tě ráda a jsem tu pro tebe.” Klidně si tuto část o její náklonosti k vám poslechněte, ale jestliže hledáte skutečnou radu, zavolejte si raději mužsou (kamarádskou!) část z vašich přátel, který vám do očí nebude lhát a ještě vám dokáže spravit náladu.

Rada č. 2: Zákaz volání bývalým

Ano, připadá vám sice přirozené se po rozchodu obrátit na někoho, kdo vám dřív byl blízký a možná i nyní si ním dobře rozumíte. To “ale” tu je. Nejlepší po rozchodu je pohnout se dopředu a cesta zpátky (tedy obrátit se na bývalého) se cestou kupředu rozhodně nazvat nedá a v mnoha případech ani nekončí dobře.

Rada č. 3: Žádný kontakt!

Je jasné, že ho nějakou dobu budete chtít zpět. Ale jakmile se váš bývalý skutečně bývalým stane, měla byste začít pracovat i na zapominání jeho telefonního čísla. A i když vás bude svádět i ta nejsilnější touha vytočit jeho čislo, raději mobil ihned zahoďte. Musíte ukázat, že se vám po rozchodu svět nezbořil. A dobrá zpráva je, že se  on většinou nakonec vždycky ozve – a to už vy o něm nebudete chtít ani slyšet.

Rada č. 4: Smutná hudba? Ani omylem!

Jo, chcete si sice pobrečet a nebo si připomenout společné chvilky písničkou, která vás až do nedávna spojovala, ale zeptejte se upřímně sami sebe, co vám to vlastně přinese? Bolest, budete zranitelné a padne na vás špatná nálada. Takže žádné brečáky, nalaďte si taneční hudbu a raději to doma před zrcadlem pořádně rozjeďte!