To, že nemá herec Leonardo DiCaprio se ženami žádný problém, jistě víte. Je obletovaný, je talentovaný a letos se konečně dostal vytouženého Oscara. Možná to ženy vábí, možná to je skutečně charakterem. O to zajímavější je fakt, že takové ženy jsou vždy úspěšné modelky.

V minulosti jste mohli herce Leonarda DiCapria, známého například z filmu Titanic, Velký Gatsby, Chyť mě když to dokážeš nebo Vlk z Wastreet, vidět po boku modelek, jako je například Bar Rafaeli, Toni Garn nebo Gisele Bundchen.

V současné době, což vás asi příliš nepřekvapí, je slavný herec opět zadaný. Úspěšnou premiéru filmu Revenant slaví společně po boku nové lásky. Jeho novou vyvolenou se po Sports Illustrated modelce Kelly Rohrbach stala britská modelka Roxy Horner.  Pár byl společně vidět v Londýně.

Roxy Horner je rychle se rozvíjející sociální/mediální hvězdička, kterou sleduje na Instagramu více než 51 tisíc followerů. Předpokládáme, že po odtajnění vztahu s tímto Casanovou pozorovatelé přibydou. Krásná modelka působila například v kampani pro vlasovou kosmetiku Aussie. V minulosti chodila Roxy v roce 2011 například s muzikantem Taio Cruzem a o dva roky déle byla často vídáná s televizní hvězdou Joey Essex.

No, nezbývá nám než popřát Roxy a Leovi hodně štěstí a lásky. A co se Oskara týče, tak musíme gratulovat, bylo na čase.