Rtuť teploměru klesá každý den níž a níž, a to znamená jediné – zachumlat se do peřin a užívat si tepla v posteli. Čím dál kratší dny a delší noci přímo vybízejí k vydatnému odpočinku v měkkém luxusním povlečení. Jaké dekory ložního prádla vám v ložnici vykouzlí podzimní náladu letos?

Luxusní povlečení s inspirací spadaného listí

Nechte povlečení s rozkvetlou jarní loukou ve skříni a zalezte si s kakaem do luxusního povlečení v podzimních dekorech. Curt Bauer, výrobce luxusního povlečení, se letos nechal inspirovat barvami spadaného listí a podzimní nostalgií. Myšlenku nové kolekce podtrhují výjimečně měkké a hebké materiály, které ve vás vzbudí pocit, jako když ležíte v peřině napadaných lístků listnatých stromů.

Egyptská bavlna vévodí celé podzimní kolekci Curt Bauer

Při výrobě nové kolekce luxusního povlečení vsadil výrobce Curt Bauer na jistotu. Základem každého ložního prádla je jeden z nejlepších materiálů na světě. Pravá, ručně česaná egyptská bavlna v úpravách:

  • Mako satén – na první dotek připomíná hedvábí. Saténové povlečení je výjimečně jemné a hebké, neklouže, neelektrizuje a perfektně se přizpůsobí teplotě vašeho těla.
  • Mako Jersey – nemačkavá varianta egyptské bavlny vám bude dělat parádu po výjimečně dlouhou dobu. Je odolná, hladká a nemusí se žehlit.
  • Mako damašek – mimořádně elegantní a jemné luxusní povlečení uspokojí i náročného spáče.

Německá kvalita ve vaší ložnici

Kdo má rád kvalitu, spolehlivost a jedinečný design, ten vybírá mezi bavlněným povlečením německé značky Curt Bauer. Ta je orientována zejména na kvalitu, a to jak svého luxusního ložního prádla, tak spánku svých zákazníků. Provedení a vytříbený vkus nadchne snad každého zákazníka. Vykouzlete podzimní náladu i ve své ložnici a převlékněte peřiny do podzimní kolekce Curt Bauer z www.povlecenistella.cz dřív, než vás přepadne podzimní únava.