Patříte do společenství vlastníků bytových jednotek či jste členem bytového družstva? Pak jistě dobře víte, že péče o dům není jednoduchou záležitostí a že se jednoznačně vyplatí si najít dobrého správce, který veškerý servis zajistí. Žádat lze komplexní či pouze dílčí služby, a to nejen od správce ve vašem městě, ale i v rámci dálkové správy domů.

správa nemovitostí

Správa nemovitostí Praha provozovaná specialistou v tomto oboru, společností Parkers s.r.o., nabízí obě výše uvedené služby i vzdálenou správu domů po celé ČR. Její doménou je minimální osobní účast vlastníků jednotek nebo členů družstva, což vás zbaví veškerých starostí se správou o nemovitost. Bezkonkurenční je i jejich online aplikace IFM24, která klientům firmy Parkers umožňuje přístup k informacím týkajícím se ekonomických a technických dat. Rychle tedy získáte přehled o hospodaření či technickém stavu vašeho domu. Na online úřední desku správce vyvěšuje potřebné informace určené obyvatelům domu, nástěnka slouží ke korespondenci mezi vlastníky jednotek a orgány SVJ a družstev a ve fóru mohou obyvatelé diskutovat nad různými tématy mezi sebou.

Pokud se rozhodnete najmout si správce nemovitosti, jistě uspoříte i v nákladech, neboť správci vždy spolupracují s těmi nejlepšími poskytovateli služeb na trhu za dobrých obchodních podmínek. Parkers se pyšní také organizovaností, efektivitou práce a osobním přístupem a veškerá její činnost probíhá v souladu se zákony a předpisy. Více detailů o společnosti i kontakt na ni naleznete na jejích oficiálních internetových stránkách www.svjonline.cz.

Správa nemovitosti lehce dokáže vyvolat nejednu vrásku na tváři majitele domu či nezkušeného správce. Nenechte se tedy zahltit povinnostmi a poptejte služby šikovného správce, který vám bude dodávat služby na míru vašim požadavkům. Zjednodušte si život a užívejte si pořádku ve smlouvách a účetnictví a efektivity hospodaření s domem.