Young smiling positive couple in the cookware section at hypermarket

Schovejte staré hrnce pro sněhuláka a vybavte svou kuchyň novým nádobím, které vám ulehčí vaření. Už žádný špinavý sporák od překypěných těstovin nebo půlka porce rýže ve dřezu při slévání. S jakým nádobím od Tescomy vám půjde vaření jako po másle?

Nerezové nádobí Tescoma HOME PROFI

Hrnce, rendlíky a kastroly z řady Tescoma HOME PROFI vám ušetří čas i finance. Extra silné sendvičové dno perfektně vede a drží teplo, a tak jídlo připravíte rychleji a ušetříte náklady za energie. V nádobí HOME PROFI uvaříte na všech typech sporáků, dokonce i na indukci. Všechny části nádobí jsou vyrobeny z masivního nerezu, a tak jsou vhodné i na přípravu jídel v troubě. Nepoškodí se ani v myčce a díky mimořádné kvalitě použitých materiálů vydrží dlouhá léta jako nové. Nerezové nádobí Tescoma HOME PROFI můžete zakoupit v 9dílné i 13dílné sadě a do budoucna rozšířit i o další rendlíky, poklice nebo mlékovary, které lze přikoupit po jednotlivých kusech.

Nerezové nádobí Tescoma ULTIMA

Nádobí Tescoma ULTIMA je jiné už na pohled. Je vybaveno revolučním systémem odvodu páry a cezení, který u jiného nádobí nenajdete. Poklice můžete nastavit do několika poloh. Hrnce a kastroly pak mohou být úplně zavřené a přivést pokrmy dříve k varu, pootevřené pro komfortní cezení nadrobno nakrájené zeleniny nebo luštěnin i pro vaření bez překypění, a ještě více pootevřené pro intenzivní vaření bez překypění a cezení brambor. V průběhu vaření si navíc můžete odložit poklici do otvoru v úchytu tak, aby pára z ní stékala zpět do hrnce nebo kastrolu. Rendlíky kromě nastavitelné poklice mají ještě navíc geniálně uzpůsobenou rukojeť pro odkládání vařeček, naběraček atd.

Nádobí Tescoma ULTIMA se hodí na všechny typy sporáků včetně indukce a zakoupit je můžete buď v sadě, nebo po jednotlivých kusech. Je vybaveno třívrstvým sendvičovým dnem pro rychlé a ekonomické vaření a odměřovací stupnicí na vnitřních stěnách hrnců, kastrolů i rendlíků.


 

Nerezové nádobí Tescoma VISION

Nerezové nádobí Tescoma VISION používají nejen kuchaři a kuchařky v domácnostech, ale také profesionálové. Sklonerezové poklice a masivní sendvičové dno pomohou s rychlou přípravou pokrmů na jakémkoliv sporáku, a to i indukčním. Díky třívrstvému extra silnému sendvičovému dnu můžete vařit s nižším výkonem, což vám ušetří náklady na energie. Nádobí Tescoma VISION je vyrobené i pro ohřev a pečení v troubě do 200 °C i jednoduchou údržbu v myčce. Na výběr máte z 10dílné sady i z jednotlivých rendlíků a hrnců.

Nevíte si rady s výběrem nového nádobí? Zeptejte se v Domácích potřebách Franta v Příbrami nebo na www.domacipotreby-franta.cz. Tým expertů na hrnce a rendlíky vám rád poradí, jaká sada se nejlépe hodí k vašemu stylu vaření. Pozor! Na nezlevněné nádobí Tescoma můžete uplatnit slevový kupón, a tím ušetřit 10% z ceny na další kuchařské pomocníky z řady Tescoma.