Není liška jako liška. Zatímco o lišce obecné se ví, že je poměrně dobrým plavcem, o té americké se to přesně říct nedá. Některé umí skvěle plavat a některé zase skoro vůbec. Jak je to možné? Záleží na tom, kdo je nosí. Totiž liščí pavky značky FOX.

Liščí hlava = kvalitní oblečení

Už více než 40 let obléká americká značka FOX zákazníky po celém světě. Díky vytříbenému stylu, pohodlným střihům i funkčnímu provedení si získala místo ve skříních mnoha milovníků venkovních aktivit, sportu a kvalitního oblečení. Se značkou FOX se můžete obléct doslova od hlavy až k patě.

K moři, rybníku i do bazénu jedině v plavkách FOX

K létu prostě koupání patří, a kdo se nechce letos poflakovat jen na nuda plážích, obléká se do plavek. Ale zapomeňte na ty vytahané před-před-před loňské. Skočte do vody v nových plavkách od FOX. Pro sportovkyně jsou připraveny jednodílné dámské plavky, na pořádnou opalovačku zase dvoudílné.

Složte si svůj letní model

FOX nabízí kromě kvality i možnost si při nákupu trochu zařádit. Složte si svoje plavky. Nakombinujte mezi sebou vrchní i spodní díl přesně tak, jak se vám to líbí. Rychleschnoucí elastické provedení i neblednoucí design jsou u liščích plavek samozřejmostí.

Ať to pěkně ladí

Koukají vám po partnerovi u vody ostatní dámy? Dejte jim vědět, že patříte k sobě. Vyberte dámské i pánské plavky FOX, které k sobě ladí. Nové plavky budou skvělým společným dárkem k vašemu letnímu výročí i jen tak pro radost.

Revoluční nákup v Revoluční 5

Nečekejte dlouho. Plavky FOX v dámském i pánském provedení jdou rychle na dračku. Naplnit košík novým letním zbožím můžete nejen na www.n1shop.cz, ale i na adrese Revoluční 5 v centru Prahy v kamenné prodejně N1Shop.

Užijte si letošní léto u vody se značkou FOX na plavkách. Nespalte se, buďte vždy (na)mazaní jako liška.