Kdo z nás by si to nepřál – mít domov, který bude evokovat pohodu a radost. Harmonii a prosluněná místa. Zkrátka domov, kde budeme na dovolené každý den. Jaké barvy a prvky zvolit, abyste zvládli svůj sen naplnit?

Milujeme moře

Také se řadíte do zástupu lidí, které pohled na moře uvolňuje a dodává jim sílu a radost ze života? Pokud vás čeká rekonstrukce koupelny, je na čase si začít svůj sen již sami tvořit. Rekonstrukce bytu se promění ve splněný sen. Konečně se budete domů těšit. Bude se vám zde dobře odpočívat, tvořit, ale i snadno uklízet. Je jen potřeba zvolit ty správné prvky a barvy. Jdeme na to, dovolená ve vašem bytě už se těší, až vás bude hýčkat každý, každičký den.

Uberte na barevnosti

Většina interiérů trpí naprostou nekontrolovatelností v barevném ladění. Líbí se nám jednotlivý prvek v obchodě a ihned si jej pořídíme. To ale není ta správná cesta. Dovolenku si vytvoříte tak, že bude mít celý domov jednotné barevné ladění. Vsaďte na klasickou kombinaci béžové, ivory, světle modré a hnědé. Přírodní materiály v podobě béžových pletených koberečků na dřevěné podlaze se budou výborně doplňovat.

V rytmu slunce

Když si domov vyčistíte od přebytečných předmětů a kusů nábytku, které s vámi již nesouzní, konečně celý prostor prokoukne. Objeví se slunce, objeví se radost. Energie bude proudit a konečně se vám podaří uklidit celý prostor za půl hodiny. Žádné držiče prachu, jen svěžest a pohoda. Pomocí hry zrcadel se vám navíc podaří dostat sluneční světlo i do severních místností. Dopřejte si slunce pro váš den volna.

Dovolenkové ráje má většinou jedno společné – fascinuje nás jejich lehkost a použité materiály, které jsou zcela přírodní. Stačí jen bavlněné doplňky, vlněné koberečky a dřevěný nábytek a najednou máte prostor, kde je vám příjemně. Přidejte několik proutěných košíků pro uskladnění obřích mušlí, vlastnoručně vyrobený lapač snů přes celou stěnu a jste doma. Tam, kde je vám krásně.