Občas se to „poštěstí“ každé ženě. Je takové období, kdy jste po rozchodu, máte hodně práce nebo jednoduše ten poslední byl přesně to, co nechcete. A tak jste sama. A víte, co? Zrovna v téhle době se všichni okolo vás zblázní. Kamarádky, které si zakládaly na single životě, našly toho pravého, plánují svatbu, každá druhá kámoška hlásí, že je těhotná. To jako fakt? Z toho by jeden chytl slušnou depku. Jak být single a zvládnout to? Máme recept!

Jsem single, no a co?

Single neznamená nějakou nemoc (i když se tak někteří tváří). Neznamená to taky, že jste automaticky špatní. Počet single lidí stále roste. To může být potěšující, nebudete v tom samy a kdoví, možná se v tom počtu single najde nějaký ten krasavec, který už single nebude chtít být. Toto životní období nemusí být špatné. Stačí si ho jen umět užít a být v pohodě!

Smiřte se s tím

Ono v podstatě ani nic jiného nezbývá. A pokud nechcete celé toho období prožít s parádní depkou, pak hledejte pozitiva. Jste sama. No a? Máte možnost si konečně pořídit to odporně kýčovité houpací křeslo, které váš předešlý partner nechtěl. Nebo si můžete doma v truhlících pěstovat květin, kolik jen budete chtít. Budete mít televizi sama pro sebe, nikdo nebude cvakat ovladačem, nebudete nucena sledovat fotbal a poslouchat kecy, že tyhle přeslazené romantické filmy sleduje jen úplný blázen.

Single neznamená sedět doma

Někdo si pod tímto slovem představí, že sedíte doma, brečíte a tupě zíráte do zdi. Single znamená, že můžete prakticky všechno. Vyrazit s kolegyněmi do baru, do divadla, do kina, na výlet. Seznamujete se s novými lidmi, novými muži a potenciálními úlovky. Může to být docela fajn období, plné radosti a smíchu. Jen musíte chtít.

Věnujte se sobě

Buďte trošku sobecká a myslete na sebe. Jděte na kosmetiku, chodit cvičit, zajít ke kadeřníkovi nebo na masáž. Můžete také investovat do svého vzdělání, čtěte, choďte třeba na kurz angličtiny nebo si zvyšte své vzdělání pro možný postup v kariéře. Nic není nemožné. Jen musíte vy samy chtít.