Vlasy jsou chloubou a pýchou mnoha žen. Ať už jsou krátké, dlouhé, rovné nebo kudrnaté. Snad každá žena závidí v módních časopisech všem modelkám nádherné dlouhé, lesklé a husté vlasy. Také chcete mít takové? Když se podíváte do zrcadla, obvykle spláčete nad výdělkem, protože se vůbec nepodobají těm vlasům, které vídáte třeba i v televizi. Jsou vaše konečky roztřepené a potřebují injekci vzpruhy?

Vlasy jako ze škatulky

Pokud vašim vlasům něco chybí, určitě je nutno jim to dodat. Třepí se vám konečky? Lámou se vlasy nebo zbytečně zacuchávají? Nemusíte utrácet horentní sumy za přípravky, které vám podle reklam vykouzlí efektivní objem a vlasy budou lesklé a zdravé. Suché a poškozené vlasy lze léčit jednoduchými pomocníky, které nejsou těžké, a nehrozí vliv chemikálií, které by vám vlasy poškodily.

Rozmarýn a levandule

Jednoduchý a o to víc účinný olej si vytvoříte! Přidejte do misky deset kapek rozmarýnového a deset kapek levandulového oleje. Smíchejte a tuto směs aplikujte do vlasů. Nechejte působit minimálně půl hodiny a poté pořádně umyjte šamponem. Už po prvním použití budou vlasy vypadat lépe.

Citron pro lámavé vlasy

Vezměte si na pomoc citron a kiwi. Oloupejte a rozmačkejte kiwi. Přidejte šťávu z celého citronu a naneste na suché vlasy. Obalte igelitem a nechejte hodinu a půl působit. Následně vlasy pořádně propláchněte.

Banánovo – medová maska na vlasy

Jsou vaše vlasy bez života? Často sportujete, koupete se v bazénu a vlasy dostávají pořádně zabrat? Zkuste tuto masku! Rozmixujte banán na kaši, přidejte olivový olej a med (ten musí být rozpuštěný). Promíchejte a naneste na vlasy. Nechejte dvacet minut působit a poté důkladně vymyjte.