Společnost Plancher, která se zaměřuje hlavně na pokládku podlah a zakázkovou výrobu nábytku, přišla se zajímavou slevovou akcí. V současné době si u ní můžete koupit kvalitní interiérové dveře za mimořádně nízké ceny, k vybraným dveřím jsou navíc zárubeň i klika poskytovány zcela zdarma. Nejlevnější interiérové dveře si tak můžete koupit už za pouhých 1 167 Kč.

Na jaké značky dveří se sleva vztahuje?

Slevy se týkají hned čtyř oblíbených produktových řad – Porta Doors, Verte Doors, Invado a Erkado. U každé z nich je několik typů dveří za speciální akční cenu, jejich kompletní seznam najdete na webových stránkách společnosti Plancher:

Klika a zárubeň zdarma

Klika a zárubeň k vybraným dveřím zdarma. Tato akce je opravdu mimořádně výhodná a výběrem dveří z nabídky můžete ušetřit nemalou částku. Jedná se navíc o interiérové dveře pouze od předních výrobců, můžete se tak 100% spolehnout na jejich vysokou odolnost, pěkný design a špičkovou kvalitu.

Vyberte si z pestré nabídky různých modelů dveří a dekorů

Nabídka interiérových dveří za zvýhodněné ceny zahrnuje různé typy dveří, můžete si tak vybrat, zda chcete, aby byly např. prosklené nebo naopak plné. Vybrat si lze i z velkého množství dekorů a povrchových úprav – jedná se především o různé dekory dřeva, jež tak mohou doladit interiér vašeho domu, bytu či například kanceláře.

Sleva platí nejen na otočné, ale i na posuvné dveře

Máte doma málo prostoru, a tak byste uvítali spíše posuvné interiérové dveře? Akce se vztahuje i na ně a všechny otočné dveře si tak můžete objednat i v posuvné variantě, a to za úplně stejnou cenu. Využijte této jedinečné nabídky a objednejte si nové dveře do vaší domácnosti – společnost Plancher je zárukou té nejvyšší kvality, na kterou se můžete spolehnout.