Samodržící podprsenka je takovým malým zázrakem. Drží vám ňadra a to i bez nutnosti ramínek. Okolo nich se opravdu hodně diskutovalo, některé ženy si jí nemohou vynachválit, pro jiné je to peklo a už by si jí na sebe nikdy neoblékly. Korzetové vršky, hluboké výstřihy a holá ramena, to všechno jsou situace, kde je samodržící podprsenka nutností!

Jak vlastně drží

Samodržící podprsenka řeší výše uvedené problémy poněkud hravě. Neobjevují se nikde nechtěné otlaky od ramínek či sama ramínka. Nevypadá to hezky, působí to mnohdy až vulgárně. Podprsenky samodržící fungují na bázi podtlaku. Zapínají se povětšinou vepředu, jsou pokryté silikonovým protiskluzovým povrchem. I proto se doporučuje před samotným nošením lehce navlhčit a poté přilepit na tělo, respektive na ňadra.

Tento systém je velmi efektní a díky tomu samodržící podprsenka lépe drží, mnohdy drží opravdu velmi pevně a dobře. Mnoho žen se dokonce shoduje na tom, že někdy jdou o dost hůř sundat. To však jen poukazuje na to, že podprsenky opravdu skvěle drží. Jestliže se objevují nějaké problémy, pak to může mít příčinu v tom, že podprsenka vám nesedí, máte špatnou velikost.

Jaké obvody?

Samodržící podprsenky umí poskytovat oporu a podporu ženským prsům většího, ale také menšího objemu. Obvykle se vyrábějí ve velikostech A až D. Drží i na opravdu malých obvodech, takže se ženy opravdu nemusí bát. Jen je nutné zvolit ten správný obvod a můžete si dovolit šaty bez ramínek, topy odhalující záda a podobně!

K dispozici jsou klasické barvy jako například černá nebo bílá. Doporučuje se pořídit si samodržící podprsenku v tělové barvě, která mnohem lépe sedne k tělu a vypadá jako druhá kůže.