Chtěli byste se příští rok konečně koupat ve vlastním bazénu? Plánujete si nainstalovat lepší zabezpečení domu? Toužíte po nové kuchyni? Chystáte se změnit systém vytápění? Potřebujete novou střechu? Měli byste vyměnit podlahu v garáži? Zasloužily by si děti modernější pokojíček? Na tohle všechno poskytne finance REKOpůjčka.

Vždy je nejlepší, když máte na rekonstrukce a vylepšování domu vlastní finance. V některých případech ovšem nejde čekat, než našetříte. Pokud vám domů zatéká, nebo každoročně platíte obrovské sumy za vytápění, protože máte stará okna a není zateplená fasáda, začněte jednat hned. S REKOpůjčkou je to možné.

REKOpůjčka je půjčka na libovolnou rekonstrukci

Tedy skoro libovolnou. Jde o úvěr od Raiffeisen stavební spořitelny, nabízí vám až milion korun, a to zcela bez zajištění. Nemusíte tedy shánět ručitele ani ručit nemovitostí. Dokonce ani nikdo nebude zkoumat, jestli máte nějakou část našetřenou, jak tomu musí být u hypotéky. REKOpůjčka navíc přichází s úrokem od 4,19 % ročně, kdykoliv ji můžete předčasně splatit.

Nevztahuje se úplně na libovolnou rekonstrukci, nicméně pokrývá jich většinu. Přímo na webové stránce o REKOpůjčce najdete vypsané všechny věci, na něž se vztahuje. Seznam je opravdu dlouhý a najdete na něm i takové speciality jako vestavěné patro na spaní, úhradu za právní služby v souvislosti se získáním bydlení, odvlhčování zdiva, demoliční náklady či daň z převodu nemovitosti. Ano, na tohle všechno se dá půjčit.

Peníze budete mít rychle, splátky se dají pružně upravit

REKOpůjčka láká také na zrychlený proces schvalování. Peníze máte na účtu během velmi krátké doby a hned můžete začít vytvářet si bydlení snů. Sami si zvolíte délku fixace úrokové sazby na tři nebo pět let, výše splátky se odvíjí od výše věru a doby splácení. Během trvání úvěru ovšem není problém si splátky zvýšit či snížit. I v případě, kdy se dostanete do finančních potíží a nebudete schopní splácet včas, se dá najít řešení. Stačí se včas ozvat zástupcům Raiffeisen stavební spořitelny a oni vám navrhnou řešení. Hlavně nestrkejte hlavu do písku, pokud potíže řešit nebudete, budou ve finále ještě horší.

Nemusíte sbírat žádné faktury

U půjček na rekonstrukci je často třeba dokládat, kolik co přesně stálo. U REKOpůjčky nic takového nemusíte řešit, faktury a účtenky klidně vyhazujte, nebudete je muset dokázat. Všechno, co chce Raiffeisen stavební spořitelna vidět, jsou fotky. Dům či místnost, již rekonstruujete, vyfotíte před rekonstrukcí a následně po rekonstrukci. Fotku před dodáváte už před schválením spolu s položkovým rozpočtem rekonstrukce. Podle něj bude zkontrolováno, jestli požadujete odpovídající částku na to, co chcete dělat. Přísných posuzování se ovšem bát nemusíte. REKOpůjčka vám má usnadnit cestu k hezčímu domovu.