Chystá se vaše ratolest do školy, na oslavu narozenin či jinou významnou událost? Potřebujete, aby vaše dítě vypadalo elegantně a stylově jako z módního časopisu?  V tom případě zaměřte svoji pozornost na španělskou značku Mayoral, která se věnuje výrobě dětského oblečení všech věkových kategorií a je pro ni charakteristická vysoká kvalita a elegantnost. Kromě toho je oblečení Mayoral u dětí velmi oblíbené.

Kvalitní oblečení a velký sortiment

Španělská značka Mayoral je známá používáním kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. V současné době lze najít jejich oblečení ve více než 100 zemích světa. Věnuje se výrobě dívčího i chlapeckého oblečení. Vybírat můžete z opravdu velkého sortimentu dětského oblečení, které zahrnuje trička, šaty, kraťasy, kalhoty, mikiny či svetry. Velice oblíbené jsou také sety oblečení. Nechybí ani elegantní zimní bundy, vesty a kabáty. Dětské oblečení Mayoral je vhodné do společnosti i pro volnočasové aktivity.

Hravý design

Výrobce Mayoral si nezakládá pouze na kvalitě použitých materiálů, ale pozornost věnuje i designu a trendům současné módy. Na návrzích dětského oblečení spolupracuje řada módních návrhářů. Díky tomu se dětské oblečení vyznačuje elegantností, ale současně si zachovává styl správného dětského oblečení, jež vyniká svoji barevností. Mnohdy nechybí ani obrázky či nápisy, které však nejsou kýčovité.

Kde můžete oblečení nakoupit?

Dětské oblečení Mayoral si můžete vybrat a vyzkoušet v brněnské prodejně Plaza Fashion Store, která se věnuje prodeji předních světových značek, jako je Replay, Fracomina, oblečení Armani atd. Kromě dětského oblečení, tak najdete v obchodě Plaza Fashion Store i pánské a dámské oblečení, takže si na své přijdou nejen vaše děti, ale i vy. Pokud je Brno pro vás moc daleko, pak můžete nakoupit online na jejich e-shopu.