Péči o pokožku bychom neměli podceňovat, neboť se o ní říká, že je největším absorpčním orgánem těla. Pokud se o ni budeme starat těmi nejlepšími kosmetickými prostředky, u nichž vsadíme na přírodní složení, velmi záhy se nám za naši péči odmění.

Co by mělo být základem?

Pravidelná péče o tělo zahrnuje sprchování či koupání a následné důkladné promazání krémy. Jen tak bude pokožka stále svěží, vypnutá a správně hydratovaná. Naprosto nepostradatelnou každodenní pomůckou je sprchový gel, jenž nás doprovází při ranní nebo večerní očistě těla. Nic se ovšem nemá přehánět. Sprchování několikrát denně může vést k vysušování pokožky a narušení jejího ochranného filmu. Z toho důvodu byste měli používat sprchové gely a tuhá mýdla výhradně přírodního složení, protože obsahují šetrné mycí složky. Dostatečné množství hydratačních látek, jež pokožce poskytnou přírodní másla a oleje, ji krásně zvláční a zjemní.

Maximální relax

Také patříte mezi ty, kteří si po náročném dni rádi vychutnají horkou koupel? Doveďte tento božský relax k dokonalosti a vyzkoušejte bomby do koupele. Spojují totiž hned 3 funkce v jednom. Mají vlastnost koupelové pěny, výživného tělového šamponu a peelingu. Můžete z nich mít požitek i v případě, pokud vanu nevlastníte, nebo při cestování. Umí totiž zastoupit mýdlo, neboť vytváří šetrnou bohatou pečující pěnu.

Rozmazlujte pokožku

Po sprše a koupeli by měla přijít na řadu tělová mléka, která ji zásobí množstvím účinných rostlinných látek pro maximální hydrataci. Mezi nejoblíbenější patří bambucké máslo, levandule, aloe vera a konopí. Tělová mléka s těmito přírodními složkami jsou velmi lehká, snadno se vstřebávají a nezanechávají na pokožce mastný film. Výsledkem je dlouhodobě hydratovaná kůže, která je jemná, pružná a sametová na dotyk.