Narozeniny vaší přítelkyně, kamarádky, maminky nebo sestry se neúprosně blíží a vy pro ni ještě pořád nemáte žádný dárek. Nechcete ji odbýt jenom kytkou a čokoládou, ale přejete si dát jí něco opravdu osobního a jedinečného. Hledáte originální dárek, ze kterého bude poznat, že jste si na jeho výběru dali opravdu záležet. Dárek, který vaší nejmilejší ženě prozradí, jak moc vám na ní záleží. Čteme vám myšlenky? Tak pokračujte ve čtení i vy. Prozradíme vám totiž, jaký dárek všechno výše zmíněné na 100 % splní.Neobyčejné plakáty na zeď

Většina žen miluje originální bytové doplňky. Rády nejrůznější dekorace interiéru nakupují, a ještě radši je dostávají. Když si dáte záležet a vyberte své milé kousek, který v žádném obchodě jen tak nekoupí, úspěch je zaručen. Co takhle vsadit třeba na plakát na míru?

Nemyslíme ale jen tak ledajaký plakát s motivem její oblíbené kapely nebo filmové postavy. Tu pravou radost v jejích očích dokážete vykouzlit jedině plakátem, na kterém bude hlavní hvězdou právě ona sama. Ještě pořád netušíte, o čem je řeč?

Seznamte se s personalizovanými plakáty, které spojují zobrazení hvězd znamení zvěrokruhu s originálním textem věnovaným jen a jen vaší nejmilejší. Designový plakát se stane nejen jedinečnou ozdobou jejího domova, ale bude jí hlavně neustále připomínat, jak moc pro vás znamená.

Slaďte svoje outfity

Přijde vám jen plakát na zeď málo? Sháníte dárek, díky kterému na vás bude myslet i jinde, než pouze doma? Je to docela jednoduché. Jen málokterou ženu nepotěší takzvaný měkký dárek.

Pokud chcete tedy její radost ještě znásobit, přibalte k originálnímu plakátu s věnováním také tričko se stejným motivem. Nebo hned dvě. To druhé bude pro vás. Až příště kamkoliv v ladícím outfitu společně vyrazíte, všichni hned poznají, že jste nerozlučná dvojka.

Není svíčka jako svíčka

Ženy prostě zbožňují svíčky. Ať už pro romantickou atmosféru, kterou dokážou snadno navodit, nebo pro jejich schopnost zaplnit během chvilky byt okouzlující vůní. Možná teď namítnete, že na svíčce toho moc originálního není. Ruku na srdce, kdo z nás kdy nesáhl po svíčce jako po univerzálním dárku pro ženu, když nevěděl, co jiného vybrat. Ovšem není svíčka jako svíčka.

Pokud vyberete tu správnou, rozhodně o tuctový dárek nepůjde. Co takhle personalizovaná svíčka s věnováním a zobrazením znamení zvěrokruhu, která skvěle doplní už výše zmiňované dárky? Darujte své milé celý hvězdný set a věřte, že její oči budou zářit ještě víc než ty hvězdy na plakátu.

Zdroj obrázku: Prostock-studio / Shutterstock.com