Pokud jsou v jedné rodině dva stejné kousky oblečení, je jejich záměna více než jistá. Občas to může z různých důvodů znamenat velký problém. Naštěstí existuje způsob, jak tomu úspěšně předejít…

Netýká se to jen dvojčat. Mohou to být také děti narozené blízko od sebe. Stejné oblečení dvou dětí v jedné rodině se opravdu vyplatí odlišit. V první řadě proto, že bývají na své věci přirozeně háklivé a chtějí jasně vědět, co jim patří. Ale také kvůli tomu, že je to prostě fér. Když mají například dvě holčičky stejné oblíbené tričko s třpytkami a jedna z nich se o něj poctivě stará, aby vydržela, co nejdéle, zatímco druhá ho naopak ani trochu nešetří, je pravděpodobné, že jeho životnost bude značně omezena. Nebylo by zkrátka spravedlivé, aby tato dvě trička nebyla jasně odlišena.

Jmenovky na oblečení: záchrana (nejen) pro všechna dvojčata!

Ptáte se jak na to? Odpovědí jsou jmenovky na oblečení. Nebojte se, nenutíme vás zdlouhavě vyšívat jména vašich dětí na zadní strany jejich oblečení, jak to dělaly naše mámy. Myslíme, že večery lze trávit i zajímavějším způsobem. Dnes se naštěstí dají jmenovky pro děti zhotovit skutečně šup-šup.

Máte několik možností jak rychle a jednoduše označit garderobu vašich dětí. Naším největším favoritem je razítko na textil – oblečení od Mamachick, ale stejnou služby vám udělají i nálepky na oblečení, nažehlovačky či fixy na textil.

V každém případě vám vaše děti jistě poděkují. A myslím, že vy to také oceníte. Mít o jeden důvod pro sourozenecké hádky méně se vždy vyplatí.

Proč je naším favoritem právě razítko na textil od Mamachick? Toto jsou 3 důvody pro které je to víc než jasné!

1.   Rychle, jednoduše a pohodlně

Zapomeňte na zdlouhavé a technicky náročné postupy. S razítkem na textil vám označování půjde jedna radost. Je to tak jednoduché, že by to s lehkostí zvládly i samotné děti.

Jak to vypadá v praxi?

Jednoduše tak, že odstraníte spodní kryt na razítku a otisknete jej na oblečení. Před prvním otiskem je dobré zkusit si to na nečisto na papír, abyste se ujistili, zda máte razítko otočené dobrým směrem (aby výsledná jmenovka nebyla vzhůru nohama) a zkontrolovali její kvalitu a tedy zda se nerozmazává a nedělá šmouhy (což se u kvalitních razítek na textil Mamachick nestává, ale jistota je jistota).

2.   Koupě, která se vyplatí

Razítko na textil není jen parádou na pár dní. Poslouží vám celá léta. Podívejme se spolu na konkrétní čísla: 50 vyprání budete potřebovat k tomu, aby vám otisk tohoto razítka vybledl tak, že si zaslouží obnovit. Pokud byste jeden kus oblečení prali i dvakrát do týdne vydrží vám skoro půl roku. Nelekejte se však, není nic jednoduššího než otisk obnovit. A pokud víte, že s náhradním inkoustem (automaticky balený ke každému razítku Mamachick) vám razítko poslouží na 1000 otisků, je vám jasné, že máte na léta o označování oblečení postaráno.

Samozřejmě je důležité, abyste nenechávali razítko bez spodního krytu. Zabráníte tím zbytečnému vysychání, které životnost razítka přirozeně snižuje.

Nemusíte se obávat ani doplňování inkoustu. Je velmi jednoduché a intuitivní. Stačí otevřít vrchní kryt, odšroubovat krytky zakrývající nádobku na inkoust, přes které následně inkoust doplníte. Nakonec razítko složíte do původního stavu a můžete pokračovat v označování oblečení.

3.   Nemůžeme jí odolat

Originální design a možnost personalizace razítka na míru z něj dělají velmi atraktivní produkt. Jedinečné tvary samotného razítka, stylové písmo a rozkošné obrázky doplňující jmenovky nás jednoduše dostaly. Jsme jen krok od toho, abychom si označili i to své dospělácké oblečení. Jsme si jisti, že dostane i vás.

Odkaz na závěr?

Označením sourozeneckého oblečení ke klidnějšímu rodinnému životu. I tak by mohl znít hlavní odkaz tohoto článku. S razítkem na oblečení vám to půjde jedna radost. Tak neváhejte a vzhůru do označování.