Tím, co si oblékáme, můžeme vyjádřit velkou spoustu věcí. Dát najevo svůj styl, ukázat preferovanou značku nebo představit svůj smysl pro humor. Trička s vtipnými obrázky a nápisy dokážou rozzářit den všem kolemjdoucím, kteří si jich všimnou. Často jsou také skvělým podnětem k navázání konverzace.

E-shopů nabízejících trička s vtipnými potisky je spousta. Na většině z nich najdete to stejné zboží za různé ceny. Obvykle se soustředí hlavně na hlášky z různých filmů a seriálů, takže pokud nejste zrovna televizní maniak, častokrát nechápete, o co na tričku jde. Existuje však i takový, kde je nabídka jiná.

Spousta vtipných potisků v češtině

Na Trickovy.cz najdete především spoustu potisků v češtině a také hromadu velmi originálních kategorií, například:

Trička podle práce: Nestydíte se za to, že jste ajťák? Jste hrdá lékařka? Zbožňujete svou práci květinářky? V nabídce jsou i méně standardní profese.

Motiv koníčku: Dejte okolí najevo svou lásku k běhu. Ukažte nadšení do chození po horách s tričkem „Hory volají, musím jít“. Oblíbená jsou i motorkářská trička.

Zamilované a párové motivy: Vaše tričko může nést například nápis „Jsem ženatý, mám Valentýna celý rok“. Velký zájem je také o párová trička, například ona má s nápisem „princezna“ a on „princ“.

Trika pro rodinu: Máma, která má vždycky pravdu, či super táta si určitě zaslouží pěkné tričko, jež na ně prozradí, že mají skvělou rodinu.

Ceny jsou nižší než jinde

Menší e-shopy mají kolikrát nižší ceny než ty velmi známé, aby se na trhu udržely a nepřeválcovala je konkurence. To je přesně případ Trickovy.cz. V tomto e-shopu nedáte za tričko s potiskem pětistovku. Většina se jich pohybuje kolem tří stovek.

Mimochodem, je nepravděpodobné, že byste si mezi všemi těmi motivy nevybrali, ale kdybyste přece jen měli nějaký speciální požadavek, vždycky je možné nechat si vytvořit triko na míru s vlastním potiskem.