Léto přeje sexu. Jste ale vybaveni správným arzenálem erotických pomůcek? S nimi zažijete nepoznané. 
Sex jako takový je sám o sobě velmi příjemnou záležitostí. Tedy pro většinu z nás. Na mysli máme pohlavní styk se dvěma osobami (záměrně se neomezujeme jen na styk mezi mužem a ženou). To ale neznamená, že bychom po celý život měli setrvat jen u něho.

Jak zintenzivnit sexuální prožitek?

Existuje spousta způsobů, jak jej okořenit, ozvláštnit, prožitek ze sexuálního aktu zintenzivnit, a tak podobně. Víte, jak to bývá. Když něco dlouhou dobu děláme stejně, stane se z toho rutina. A rutina s intenzívními prožitky moc ruku v ruce nejde.

Vydejte se do sexshopu

Navštívili jste v poslední době nějaký lépe zásobený sexshop? Že se stydíte? Tak se do tajů sexu ponořte na internetu. Například na sexio.cz, a hned uvidíte, co vše je dnes v sexu možné. Doby, kdy byla povolena jen misionářská poloha, jsou zkrátka dávno pasé. Dnešní doba přeje těm, kteří se nezdráhají odvázat a popustit uzdu své fantazii. Zkuste to! Jsme si jisti, že se vám to zalíbí.

Zaměřeno na vibrátory

Kde začít? Začátečníkům doporučujeme vyzkoušet různorodé vibrátory. Těch totiž na trhu existuje spousta. Klasické, vroubkované, na prst, stimulující G – bod nebo poskytující dvojitou stimulaci. Nevíte, jaký zvolit? Vyzkoušet byste měli všechny.

Zjistěte, jaká forma stimulace vás dostane do extáze

Každý jsme individuální a každému vyhovuje jiná forma stimulace. O jakou se jedná konkrétně ve vašem případě, musíte zjistit jen vy sami. Hitem současné doby každopádně jsou párové vibrátory, které nejenže stimulují klitoris i G – bod, ale dokonce zužují vagínu!

Hledáme ideální erotickou pomůcku

Erotických hraček ale na trhu najdete mnohem víc. Dilda, Venušiny kuličky či vibrační vajíčka pro ženy, honítka, erekční kroužky, vakuové pumpy a masturbátory pro muže. Jak jsme se již zmínili, chtělo by to vše vyzkoušet. Jedině tak najdete svou erotickou pomůcku snů. Co vy víte, třeba se stane vaším nejlepším společníkem.