Ještě jste nenarazili na magický bod G? To je chyba, kterou je na místě opravit. Čím dříve, tím lépe!

O bodu G toho bylo řečeno i napsáno opravdu hodně. Jedná se o jakési centrum ženské slasti, jehož stimulací žena poznává neutuchající vlny té pravé a nefalšované extáze. Stimulovat jej je možno několika způsoby. Nejdříve jej ovšem budete muset najít.

Kdo hledá, najde

Z anatomického hlediska je bod G (Gräfenbergův bod) uskupením velmi citlivé nervové tkáně nacházející se někde v půli cesty mezi stydkou kostí a dělohou. Problém je v jeho velikosti, která je určující pro jeho nalezení. Čím větší tkáň je ve hře, tím se samozřejmě snáze hledá. Ale víte, co se říká? Kdo hledá, ten najde. Dobrou zprávou je, že bod G má každá žena. Dříve či později jej zkrátka najít musíte.

Hledáme bod G

Při hledání byste měla zaměstnat i svého partnera. Ještě před tím se ale musíte uvolnit. Ve stresu a spěchu bodík slasti nenajdete. S mírně pokrčenými koleny, roztaženýma nohama a s polštářkem pod zadečkem si lehněte na záda a maximálně se uvolněte. A zbytek nechte na partnerovi.

Chce se vám močit? Jste na dobré cestě!

Ten by měl ruku natočit dlaní vzhůru a dvěma prsty vklouznout do vagíny. Bod G se nachází zhruba 4 cm hluboko. To, že narazil na správné místo, žena pozná podle toho, že začne pociťovat nutkání na močení. Tohoto pocitu se nezalekněte, naopak dané místo dále stimulujte. V tento okamžik můžete zaměstnat i k tomu určené erotické hračky v podobě vibrátorů pro stimulaci G bodu neboli G-Spot stimulátory. S nimi G bod stimulace bude příjemná a intenzívní zároveň.

Dodejte sexu ten pravý náboj!

Stimulace bodu G může být nesmírně vzrušující, a to nejenom pro ženu samotnou, ale i pro jejího partnera. Jejím vyvrcholením je totiž již v úvodu tohoto článku zmíněný mokrý orgasmus, který spoustu mužů přivádí k hotovému šílenství. Už jen z toho důvodu dráždění bodu G nepodceňujte, naopak se na něj při svých erotických hrátkách zaměřte. Nebudete litovat!