Každý od své dovolené očekává něco jiného. Někdo sportovní činnosti, další vyráží za poznáním historických památek či přírodních krás, někdo chce klid a odpočinek a další vyhledávají noční život v podobě dobré hudby, tance, mladých lidí a exotických koktejlů. Tyto všechny možnosti nabízí dovolena chorvatsko. Širokou nabídku destinací naleznete na portálu ubytovanivchorvatsku.cz.

Kam se vydat za zábavou a nočním životem?

Pokud patříte mezi milovníky zábavy na pláži, která trvá do brzkých ranních hodin, rozhodně si pro vaši dovolenou rezervujte ubytování chorvatsko v některé z těchto turistických destinací, rozhodně si přijdete na své. Kromě nočního života a zábavy nabízí svým návštěvníkům i další zajímavosti.

  • Split

Toto město je pro oblast Dalmácie typické. Své návštěvníky okouzlí přirozenou krásou a pozoruhodnými kontrasty, které můžeme spatřit na každém kroku. Je to moderní letovisko v kulisách starobylého místa. Split nabízí také možnost výletů na nedaleké ostrovy Brač, Hvar nebo Čiovo.

  • Makarská

Toto místo se nachází nedaleko Splitu a patří mezi nejznámější a hojně navštěvovaná letoviska oblasti Dalmácie. Patří mezi rušná centra stejnojmenné riviéry, jež se rozkládá podél Jadranské magistrály. Historická část města sahá až břehům moře, novější pak až ke svahům pohoří Biokovo.

  • Dubrovnik

Toto úchvatné město zaujme svým historickým centrem jež obepínají ohromné hradby doplněné celou řadou věží a několika pevnostmi. Toto městské opevnění se řadí mezi velmi cenná. Navštívit zde můžete také Letní dubrovnické hry, které se zde každoročně konají. Navštěvují je divadelní a hudební umělci nejen z Chorvatska, ale také z celé řady evropských zemí.

  • Poreč

Poreč patří mezi rušná přístavní města. Svým návštěvníkům nabízí nejen historickou část, ale také skvělé koupání v průzračných vodách jaderského moře i v místním aquaparku. Pokud budete hledat chvilku klidu stranou od lidí, můžete se vydat na nedaleký ostrůvek Sveti Nikola.