V okamžiku, kdy vám partner navleče zásnubní prsten, začnete přemýšlet nejen nad tím, jaké si pořídíte svatební šaty, ale také kde se váš velký den uskuteční. Později potom plánujete, v jakém stylu se svatební hostina ponese. Preferujete spíše nablýskané doplňky, nebo byste raději ocenila vintage nádech? V obou případech se jednoduše bez svatebních doplňků neobejdete. V následujících řádcích vám představíme nejen pár věcí, na které byste neměla zapomenout, ale i e-shop, odkud si všechno objednáte naráz.

Balonky a helium

Obrovské popularitě se snad na každé oslavě těší balonky. Zapomeňte ale na ty klasické, sáhněte spíše po tvaru srdce. Současný trh je rozmanitý, a proto seženete balonky v různých barvách, tedy klidně i v barvě vaší svatby. Pokud máte však nezvyklý odstín, nevadí, sáhněte po bílém provedení, které se hodí ke každé svatbě.

Dokonce můžete zakoupit svatební sadu balonků přímo s heliem, a tak nemusíte lahev helia shánět zvlášť. Užijete si také spoustu zábavy, ke konci svatební párty si uděláte zábavu s heliem a svatební hosté vám mohou říkat přání jako Šmoulové.

Konfety, bublifuk i svatební vizitky

Jestliže přemýšlíte, jak ozdobit svatební tabuli, není nic jednoduššího než sáhnout po konfetech ve tvaru srdce. Jedná se o jemnou dekoraci, která působí elegantně a nenásilně. Samozřejmostí jsou ještě vizitky na stůl, abyste udělala zasedací pořádek, a tím pádem nevznikne na místě žádný zmatek. Pořiďte i několik svatebních bublifuků, určitě i na fotografiích bude vypadat skvěle, když budete vycházet z kostela a svatební hosté na vás budou foukat pro štěstí bubliny z bublifuku.

Všechny výše uvedené svatební doplňky najdete v internetovém obchodě Olo.cz, kde zakoupíte klidně i dekorace na oslavy narozenin, výročí a různé párty.