Také se vám příliš nechce ven, jelikož se obáváte tuhých mrazů? Se správným oblečením to není zase až tak velký problém. Jaké dnes patří do skupiny těch, které vás nejenom zahřeje, ale o kterém můžeme dokonce i říci, že je IN? To vám poradíme.

Bez mikiny ani ránu

To první, co byste si měla zapamatovat, je nutnost správného vrstvení oblečení. To je v zimě základ. Nejprve by mělo přijít tričko, na které oblékněte elegantní dámské mikiny. To je kombinace, která funguje jak z estetického hlediska, tak velmi dobře funguje také z hlediska praktického. To znamená, že mikina jako základ vašeho teplého oblečení zajistí, že můžete být i několik hodin venku, a přesto neprochladnete.

Na mikinu jedině kvalitní bundu

Chodit ven jenom v mikině je samozřejmě chybou. Na tu by měl přijít buď kabát, nebo ještě lépe bunda. Ta je přece jenom praktičtější. Moderní střihy navíc ukazují, že s ní neuděláte chybu ani ve městě, nikoliv jenom při procházkách přírodě. Ideální jsou dnes různé barevné varianty, v podobě červené, nebo modré. A pokud jde o praktické vlastnosti, zaměřte se na tuto trojici:

  • Ochrana proti větru
  • Ochrana proti vodě
  • Jistota dostatečného zahřátí

Neopomíjejte ani spodní vrstvy oblečení

Pokud je zima opravdu velká, je vhodné přidat ještě nějakou tu vrstvu. Ideální může být tílko, nebo košilka, které budou přesně sedět na vašem těle. Na ně už následně navléknete druhou vrstvu. A co v případě, kdy nechcete tričko, ale něco elegantnějšího? Nabízíme tuniky pro boubelky, které jsou dalším z našich tipů, se kterými vedle rozhodně nešlápnete. Buďte si jista, že vás zaujmou svým střihem, který bude lichotit postavě, stejně jako dokážou velmi dobře zaujmout také svým vzhledem. Originální motivy, zajímavé potisky, nebo různé ozdobné prvky jsou v dnešní době trendy. Proto když si tento typ outfitu oblečete, chybu zaručeně neuděláte.