Boty vždy neodmyslitelně patří ke každému outfitu. Proto je třeba vybírat je opravdu důkladně. Podívejte se s námi, jak by měla elegantní, ale i pohodlná obuv primárně vypadat. Dodržte naše rady a budete vypadat skvěle.

Správná velikost je základ

Líbí se vám určitý model bot a zatoužila jste po něm? Pokud ano, je nejprve dobré zjistit, zda mají vaši velikost. Jedině tak bude vybrána pohodlná dámská obuv. Mnoho žen dnes neváhá koupit si buď menší, nebo i větší. V prvním případě to může znamenat i zdravotní následky, zatímco v druhém značně nepohodlnou chůzi. My proto doporučíme vždy správnou velikost, nebo raději vůbec nic.

Vyšší obuv je trendy

Zvláště nyní, v období zimy je jasné, že bota by měla být spíše vyšší. V první řadě z praktického hlediska, jelikož budete lépe chráněna před sněhem. Má to ale i svůj estetický význam, jelikož vyšší boty mnohem lépe zaujmou. Proto se takových modelů nebojte a sáhněte po nich. A co můžeme doporučit jako jasný trend?

  • Kotníková obuv
  • Kozačky do oblasti lýtek
  • Kozačky nad kolena

Zaměřte se na dobrý materiál

Který je tím, se kterým nikdy neuděláte chybu? Jistě nebudete překvapena, pokud vám řekneme, že je to kůže. Ta má nejenom dobré vlastnosti, pokud jde o odolnost proti vodě. Je také jasnou volbou z hlediska elegance. Když se rozhodnete si například koupit kotníkové polobotky, rozhodně je volte v koženém provedení. Oceníte praktičnost a zároveň to, jak kůže skvěle vypadá. Pokud jde o barevné provedení, doporučíme klasiku. Tedy černou barvu, nejlépe v lesklejší variantě.

Nebojte se podpatku

Alespoň menší by měl být naprostou samozřejmostí. A z jakého důvodu? Je to hlavně proto, že dokáže zajímavě podpořit krásu a křivky vaší postavy. Díky takovému držení těla budete při každé chůzi velmi sexy. Zkuste si to třeba doma před zrcadlem a sama uvidíte, že máme stoprocentně pravdu.