Darování šperků je spojeno se symbolikou. Věnovat kamarádce prstýnek s bílým kamínkem, hned by si mohla situaci mylně vysvětlit. Těžké to máme i ve chvíli, kdy chceme obdarovat muže. Na techniku si netroufáme, šperk nemusí být pro muže to pravé, a hodinky jsou přece jenom příliš osobní. Ještě těžší výběr máme, když chceme luxusně obdarovat obchodního partnera a VIP klienta firmy. Ideálním řešením jsou luxusní doplňky.

Jděte s kůži na trh

Značková kožená peněženka je dárek, o které nikdo hned na první pohled nezapochybuje, že jde o extrémně kvalitní zboží. Nečekejte žádné výstřelky. Luxus se snoubí s precizně zpracovaným minimalismem. Luxusní peněženky, jaké nabízí například značka Montblanc, lze doplnit dalšími koženými kousky. Pouzdrem na pera, vizitkářem, či například páskem. Alternativou k peněžence jsou klipy na peníze. Ty skutečně luxusní jsou ze zlata a jde o velice hodnotné dárky.

Psací potřeby v luxusním stylu

Už jsme zmínili pouzdra na pera z kůže. Určitě se k nim oplatí vrátit. Psací potřeby jsou totiž oblíbené obecně a luxusní pera koupíte v hodnotě několika stovek, až několika tisíců korun. Vybrat proto pero jako dárek podle designu ani ceny není žádný problém. Mnohdy se i sami rádi vybavíme luxusním perem, jenž nás umí nejen reprezentovat, ale rovněž nám dělá radost.

Každá žena ocení šperkovnici

Nevíte, jaký věnovat šperk, nebo jste jej věnovali již mnohokrát? Věnujte šperkovnici. Potřebuje ji každá žena. Šperkovnice by měla svým luxusem vždy odpovídat tomu, jaké šperky žena nosí. Jde tedy o osobnější dárek, jejž obvykle vybíráme pro ženy, které blíže známe.

Luxusní klíčenky pro milovníky luxusních aut

A co věnovat milovníkům luxusních aut? Pro ty jsou ideální luxusní klíčenky se znakem jejich oblíbené značky automobilu. Třeba BMW či Ferrari. Jen stěží uděláte mužům větší radost jiným dárkem.

TIP: Jak tyto nápady na luxusní dárky zrealizovat? Všechny je nabízí e-shop a kamenný butik Šperky Beny.