Muž jménem Mark Zuckerberg mohl být ještě před pár lety úplně obyčejný mladík – kdyby nevymyslel největší sociální síť Facebook, kde také nedávno zveřejnil svou fotografii ze svatby. Ano, je to oficiální, Mark se oženil!

A možná by vás zajímala otázka, koho že si to Mark vlastně vzal? Jeho vyvolenou se stala, jak se dalo očekávat, jeho dlouholetá přítelkyně, 27-letá Priscilla Chan. Mladý miliardář se se svou současnou manželkou dal do kupy už v roce 2004 na Harvardu.
Možná si většina lidí myslí, že když je Mark tak bohatý, na své svatbě nešetřil. Naštěstí existuje několik málo lidí, kterým stačí ke štěstí málo. Jejich krásná svatba se konala přímo v domě Marka v Silicon Valley. Svatební obřad se konal za účasti přibližně 100 hostů, přičemž většina z nich si nejdříve myslela, že se jedná o oslavu, jejímž hlavním předmětem je gratulace k diplomu, který získala nedávno Priscilla. O takovou oslavu sice nešlo, ale pravdou zůstává, že nevěsta skutečně vystudovala lékařskou fakultu University of California před několika málo týdny.

Priscilla však nebyla jediná, kdo měl před svatbou napilno. V pondělí Mark oslavil své 28 narozeniny, v úterý dostala Chan lékařský diplom a v pátek se prodávaly akcie Facebooku.
Během prvního dne obchodování se jejich cena neměnila a kapitalizace společnosti přesáhla 100 miliard dolarů. Po vydání akcií Facebook na New York Stock Exchange, zůstal sám Mark vlastníkem kontrolního balíku, což je více než 55%.

Co se zásnubního prstýnku týče, neproběhla jeho koupě u žádného drahého (v Markově případě levného) prodejce. Zásnubní prstýnek s rubínem navrhl on sám. Narozdíl od filmu „The Social Network“, kde Marka opustila dívka proto, že si myslela, že je looser, ve skutečném životě mu je jeho současná přítelkyně Priscilla velice oddaná a nikdy by mu prý neublížila.
A jak už bylo řečeno, sám zakladatel FB zaslal na svůj profil fotku ze svatby – kam taky jinam, že?