stribrne sperky swarovski

Swarovski dnes představuje prestižní značku bižuterie, šperků a krystalů mimořádného lesku. Společnost pokračuje v tradici založené Danielem Swarovskim. Původem český sklář z Jablonecka založil svoji továrnu již v roce 1892, výrobu luxusních krystalů si nechal patentovat. Brzy dosáhl světového věhlasu, který je pojen se šperky Swarovski dodnes.

stribrne sperky

Swarovski Elements

Šperky Swarovski jsou oblíbené po celém světě. Krystaly Swarovski pod značkou Swarovski Elements se užívají nejenom pro výrobu šperků jako takových, ale také oblečení, módních doplňků nebo honosných lustrů.

Šperky Swarovski jsou luxusní záležitostí, po které každá žena touží, ale ne každá žena si ji může dovolit. Alternativou jsou tak šperky z dílny jiných, levnějších výrobců, ti vkládají třpytivé krystaly Swarovski do vlastních šperků. Krystaly Swarovski najdete také ve stříbrných špercích české společnosti Evolutiongroup.cz.

České šperky s krystaly Swarovski

Nádherné stříbrné šperky Evolutiongroup.cz s blyštivými kamínky Swarovski pocházejí z Jablonce nad Nisou, města, které je výrobou bižuterie proslulé. Právě v Jablonci najdete řadu zručných šperkařů a od roku 1992 také společnost Evolutiongroup.cz, která provozuje i vlastní eshop.

Stříbrné šperky Evolutiongroup.cz oceňují zákazníci nejenom na českém, ale také slovenském, německém nebo polském trhu. Tato luxusní bižuterie si našla své zákazníky v podobě koncových uživatelů šperků, také těch, kteří tyto šperky kupují svým blízkým jako dárek, ale i v řadách velkoobchodů, kamenných prodejen a eshopů. Vlastní internetový obchod – eshop společnosti Evolutiongroup.cz najdete na webových stránkách www.evolutiongroup.cz.

Stříbrné šperky Evolutiongroup.cz skvěle oživí každou společenskou událost, hodí se pro formální i méně formální příležitosti. Celé spektrum variant a designových typů šperků dává široké možnosti pro jejich využití. K dispozici jsou nejenom klasické stříbrné šperky jako náušnice, řetízky, přívěsky či prsteny, ale také náramky nebo přívěsky na mobil. Všechny najdete také v internetovém eshopu.

V řadě Exclusive na vás pak čekají skutečně unikátní šperky. Každý ze šperků řady Exclusive je originálem mimořádné kvality a jedinečného designu, který nenajdete nikde jinde, který ozdobí pouze svoji nositelku a nehrozí, že by se setkala s jinou ženou se stejným šperkem.

Stříbrné šperky eshopu a šperkařské dílny Evolutiongroup.cz kombinují krystaly Swarovski a rhodiové stříbro. Tento druh stříbra zaručuje dlouhodobou trvanlivost šperků bez nevzhledného začernání, se kterým se pojí užívání stříbrných šperků. Tyto šperky nezanechávají černé stopy na kůži ani nezpůsobují alergické reakce. Dodají vám tak pouze krásu a eleganci.