Jestli jste si mysleli, že se krásná herečka Jessica Biel nikdy neprovdá, byli jste na omylu. V současné době je totiž potvrzeno, že si ji hodlá vzít její přítel, zpěvák Justin Timberlake – a dokonce v jednom z nejhezčích ročních období. V létě!

Tisk se totiž nedávno začal vyptávat slavného páru, kdy se konečně hodlají vzít a jaké místo si pro svou svatbu vyberou. Je jasné, že dvojici by šel na svatbu kdejaký paparazzi, ale to možné asi nebude. Podle zasvěcených osob by se měla svatba konat letošní léto na soukromém pozemku. Pár by měl mít malý tajný obřad bez jakékoliv přítomnosti veřejného tisku.
Pokud jde o šaty, vybrala si Jessica jednu ze známých návrhářek – Monique Lhuillier, která je pro ni volbou číslo jedna. A jaký je další důkaz toho, že by do toho Justin a Jess mohli konečně praštit?

Herečka se minulý týden objevila na after-párty Saturday Night Live v New Yorku, přičemž kromě jejich šatů nespustili fotografové oči z jejího zásnubního prstenu. Jeden zdroj, který údajně prstýnek spatřil o něm řekl:  „Není sice velký, ale vypadá ojediněle a mohl být na zakázku.“
Celý večer se Jessica od slavného zpěváka nehnula a oba dva dávali všem jasně najevo, že to spolu myslí vážně:  „Celou noc si dokazovali lásku a několikrát se políbili,“ uvedl tisk.

Justin s herečkou randí již od roku 2007 a o ruku ji podle nejnovějších zpráv požádal během nedělního večera v americkém Wyomingu. Samotné zasnoubení dvojice bylo ale velkým překvapením, jelikož ještě na jaře se jejich vztah dostal do krize, která nakonec vyústila i rozchodem. Na začátku července se ale dali opět dohromady.