Yves Rocher Soutez

Portál OnlineZena.cz a společnost Yves Rocher si pro čtenářky připravila jednoduchou soutěž o luxusní parfémy.

Rostlinná kosmetika Yves Rocher využívá regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch Vaší krásy. Buďte krásná s Yves Rocher! Objevte svět krásy z rostlin!

Francouzská kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 v Bretani a dnes jsou její obchody ve více než 80 zemích světa. Ve 44 obchodech Yves Rocher v České republice naleznete výběr z více než 500 výrobků Rostlinné kosmetiky pro ženy i muže, které zahrnují péči o obličejpéče o tělo, hygienické a opalovací přípravky, parfémy, toaletní vody i líčení. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy. Výrobky Rostlinné kosmetiky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu.

Více než jen nákup
Dívejte se, přivoňte, vyzkoušejte… Nákup kosmetických výrobků u Yves Rocher je jedinečným zážitkem. Obslouží Vás proškolené kosmetické poradkyně, které Vám doporučí ty nejvhodnější výrobky právě pro Vás.

Dárky a slevy s věrnostní kartou
Založte si bezplatně v  obchodě Yves Rocher věrnostní kartu a získejte mnoho výhod. Pravidelně Vám bude poštou zasílán leták s nabídkou slev a dárků. Za každý nákup získáte navíc na Vaši kartu věrnostní body a po nasbírání jejich dostatečného počtu si budete moci vybrat výrobek v určené hodnotě zdarma.

Nechte se hýčkat v salonech Yves Rocher
Vyzkoušejte péči v kosmetických salonech Yves Rocher a budete se cítit jako znovuzrození. Vybrat si můžete ze široké nabídky péče o obličej, depilace, barvení řas či obočí nebo si nechat poradit s líčením. Rádi Vás přivítáme v jednom z 20 kosmetických salonů po celé České republice.
Více informací na www.yves-rocher.cz

Nakupujte pohodlně v internetovém obchodě Yves Rocher
Nakupujte za výhodné ceny v e-shopu Yves Rocher. Navíc můžete získat krásné dárky k objednávce. Zaregistrujte se do newsletteru na stránce a získáte speciální nabídky, slevy určené pouze pro příjemce newsletteru a informace o novinkách dříve než ostatní zákazníci.
http://www.yves-rocher.cz/vyberte_si_darek

Vyhodnocení soutěže:

1. místo: Nataša Pelmová

2. místo: Markéta Bicanová

3. místo: Hana Landorová

Výherce budeme kontaktovat emailem.

Výhercům gratulujeme !

 

Ceny:

1.- 3. Cena

Dárková sada SO ELIXIR Yves Rocher

SO ELIXIR Yves Rocher

Parfém So Elixír z dílny Yves Rocher – je to vůně namísto slov. Nechte se zlákat jeho smyslností a přivoňte.

Prvotním tónem parfému je jiskrná svěžest bergamotu. Srdce parfému je tvořeno svůdnými květinovými tóny, ve kterých se mísí esence z růží s výtažky z jasmínu. Ženská svůdnost je plně rozvinuta v lahodném, vibrujícím základu parfému, který tvoří výtažek z pačuli, z bobů tonka a z kadidla. So Elixír je zářivý, smyslný parfém, který zanechá jedinečný dojem.

 

http://www.yves-rocher.cz/parfemy/parfemy_pro_zeny/so_elixir