Zpěvačka Mariah Carey už jednou zasnoubená byla. Skončilo to nejen svatbou, dětmi, ale také rozvodem. Tentokrát však své předběžné ano řekla miliardáři Jamesovi Packerovi.
James je australský miliadář, který vlastní více jak 3,5 miliardy amerických dolarů, které mu vydělává nejen jeho kasinové impérium, ale také jiné podnikání. Vypadá to, že nadaná zpěvačka se bude mít opět velmi dobře.

James požádal Mariah 21. ledna v jejím rodném městě a na prstýnku opravdu nešetřil. Daroval Mariah 35-karátový diamant a platinový prsten. O zásnubní prsten se postaral šperkový designér Wilfredo Rosado, který je mimochodem zpěvaččin dlouholetý kamarád po více než 25 let. Právě proto chtěl James pro Mariah vytvořit něco speciálního.

James a Mariah jsou přáteli již od roku 2014 a již tehdy mezi nimi prolítla značná jiskra. Nyní však poznali, že spolu skutečně chtějí strávit každý moment. Potkali se na premiéře snímku v Aspenu a chodit spolu začali od minulého léta. Nakonec spolu byli spatřeni na dovolené v Capri a poté odcestovali do Sardinie, Izraele a nechyběla ani Ibiza. Pro zpěvačku i majitele kasina je to již třetí manželství. Packer je otec tří dětí a byl dokonce v minulosti spojován s krásnými australskými modelkami, mezi které patřila například i Miranda Kerr.

Den svatby zatím nebyl uveřejněn, i tak ale páru gratulujeme!

Photosource: Fashionmodeldirectory.com