Žijeme v moderní době, která v sobě přináší velké množství báječných a praktických vylepšení. Jedním z nich jsou ponča na vodní sporty. Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak šup, my Vám je ukážeme.

Nabízíme Vám úžasné možnosti pro zakoupení dámských, pánských i dětských ponč mnoha zajímavých barev a variací.

Ponča pro vodní sporty

Představujete si, že pončo je určeno pouze pastevcům v podhůří jihoamerických And? Pak Vás vyvedeme z omylu, protože právě revoluce ve vodních sportech přináší nový módní doplněk v podobě různých variací praktických ponč, které jsou vyráběny ze savého materiálu podobně jako klasické ručníky, navíc mohou být doplněny pohodlnými širokými rukávy či kapucí z příjemného materiálu.

Variabilita využití ponča

Vodní sporty jsou velmi náročné a přináší s sebou mnoho rizik, která mohou být vyřešena díky našim pončům. Pojďme se podívat na řešení nebezpečenství za použití našeho ponča:

  • Prochladnutí – ponča pro vodní sporty jsou účinná pro udržení těla v teple před i po sportovním výkonu
  • Odhalení při převlékání – představte si, že na pláži musíte sundat mokrý neopren nebo plavky a okolo je mnoho zvědavých očí. Pak stačí obléknout naše pončo pro vodní sporty a nikdo nic neuvidí
  • Stop mokrému oblečení – ponča pro vodní sporty skvěle větrají, jsou vyrobena ze stoprocentního polyesteru nebo bavlny, a proto zajišťují pohodlí každému. Navíc jde o materiál nemačkavý s menším zadržováním vody

Ponča a jejich druhy

Ponča pro vodní sporty jsou vyráběna v mnoha druzích. Ty mohou velmi účelně a skvěle sloužit dětem i dospělým. Všechna ponča splňují vysoké nároky uživatelů, kteří nejčastěji oceňují jejich moderní design a účelovost.

Pončo s kapucí

Pončo s kapucí u vodních sportovců postupně nahrazuje klasické osušky, které jsou pro vyznavače vodních sportů velmi nepraktické. Ponča s kapucí se ručníkům vyrovnala v savosti, hebkosti i jemnosti, ale navíc přináší neocenitelnou praktičnost, protože nebrání v pohybu a také nekazí sportovní image. A ještě jedna bomba. Ponča s kapucí ocení i ženy, které nemusí po každém koupání vytvářet z ručníku nevzhledné „turbany“.

Dámská a pánská ponča

Pánská ponča patří k velmi oblíbeným u surfařů, vodních lyžařů a plavců, kteří je využívají především po svém sportovním výkonu. Na trhu se však setkáváme i s dámskými ponči, která se vyrábí v mnoha barevných kombinacích tak, aby si vybrala každá z žena. Dámy ocení nejen design a barevnost, ale především úchvatnou vzdušnost vysněného ponča.

Dětská ponča

Děti milují pohádkové a komiksové postavičky, proto jsou pro ně šita speciální dětská ponča, která mají podobu mnoha známých hrdinů. Můžete tak zakoupit pončo, které z Vašeho dítka udělá Spidermana, Hulka nebo Supermana.

Navíc nejen pro děti, ale celé rodiny, najdeme na trhu i barevná ponča. Jejich typickým znakem jsou rozličné variace barev, kterými nadchnete všechny lidi na pláži.

Pojďte do toho – je to super!

Všechna ponča, která jsme zmínili, mohou být vyrobena na bázi ručníku. Ručníková ponča jsou nejžádanější u všech nakupujících, splňují totiž i ty nejvyšší nároky těch, kteří je budou nosit. Tak neváhejte a pojďte do toho a pořiďte si své první, a pak i další pončo na www.mysticstore.cz