Naše pleť je klevetnice. Poví na nás i to, na co se nikdo neptá. A někdy i zveličí. Ano, klidně o vás bude tvrdit, že vám je o deset let více. Co s tím? Umlčte ji! Zkuste proceduru, která vám naopak věk viditelně ubere.

Obličej a dekolt na nás umí prozradit skutečně vše. Probděné noci nad nemocným dítětem, stres, náročné zaměstnání, lásku ke sluníčku, ale i to, že jsme se o svoji pleť ne vždy staraly s dostatečnou pečlivostí. Mnohé se však dá ještě zachránit. Účinnou omlazující procedurou je hydrolifting obličeje a dekoltu.

Hydroliftig – hydratace s viditelným efektem

Hydrataci pleti slibuje kde kdo a kde co – voda v PET láhvi (a naddimenzovaný pitný režim) i jeden pleťový krém vedle druhého. Jenomže hydrolifting dokáže stav pleti zlepšit velice rychle a zásadně. Co vlastně s naší pletí na obličeji a dekoltu udělá? Předně nastartuje regenerační procesy a obnoví tvorbu kolagenu.

Zajeďte si pro krásu do Olomouce

Body Factory Olmouc nabízí unikátní omlazující proceduru BF hydrolifting obličeje. Toto ošetření kombinuje různé kosmetické procedury, díky kterým se do pleti velice účinně vpraví kyselina hyaluronová a další účinné látky, zejména vitamíny, minerály, aminokyseliny, nukleové kyseliny a antioxidanty. Přijďte si užít procedury, jenž kombinují jemné ošetření skleněnou baňkou, jemnou lymfodrenáž obličeje a dekoltu, včetně předchozího uvolnění lymfatických uzlin, kvalitní vyčištění pleti, aplikaci kolagenového séra, kyseliny hyaluronové a hadího séra s botoxovým efektem, následné nanesení hydratační masky a hydratačního krému.

Změny, které si nelze nevšimnout

Kúra nastartuje omlazující procesy, ale změny k lepšímu jsou viditelné hned po aplikaci. Látky, které se do pleti vpraví, obnoví její elasticitu. Hydrolifting má silný anti-aging efekt a současně funguje jako prevence stárnutí pleti. Zpomaluje vznik vrásek, zabraňuje ztrátě jasu pleti i její pružnosti.