Každoročně v zimních měsících se děti i dospělí baví se svými přáteli a rodinou na různých karnevalech a masopustech. Jestli chcete letos zazářit a vybavit se originální maskou, navštivte obchod s karnevalovými kostýmy pro děti i dospělé. V jejich nabídce najdete také kvalitní karnevalové paruky, kterými doplníte celkovou vizáž a přeměnu v oblíbenou postavu.

Čarodějnice, princezna, nebo třeba mořská víla, i takovou masku najdou slečny v nabídce. Holčičky si mohou vybrat ze svých oblíbených pohádkových postav a proměnit se rychle v Ledovou královnuRebelku, nebo Lociku, které její dlouhé vlasy ve tmě svítí. Kluci se převlečou za piráty, indiány nebo kovboje. Starší děti se vyřádí v přestrojení například za pana Spocka ze Star treku, nebo statečného Harryho Pottera a jeho přátel. Oblíbené jsou také klasické převleky za berušku, kočku, medvídka a další populární zvířátka.

Rodiče se převtělí snadno do krále rokenrolu Elvise, slavné Marilyn nebo vyznavače Hippie, fantazii se meze nekladou. Stačí si nasadit barokní škrabošku a elegantní šaty a přenesete se do vzdálené minulosti. Takto strávené chvíle s rodinou přispějí k Vašemu odpočinku a dobré náladě. Oblíbené jsou také masopustní průvody po vesnicích v maskách, nebo třeba horský karneval na lyžích. I takto odolné masky a převleky pro sebe i děti najdete v karnevalovém obchodě.

Specializované obchody jsou také připraveny na mimořádné akce během celého roku, jako je oslava Halloweenupálení čarodějnic nebo návštěva Mikuláše s čertem a andělem. Stejně tak Vaše rodinné oslavy narozenin dovedou k dokonalosti nafukovací balonky, barvy na tělo a zábavná trička, která najdete v nabídce obchodu s maskami.

Pokud hledáte originální a překvapivé převleky, obraťte se na náš obchod. Máme plné sklady zásob masek od ověřených evropských firem z Německa, Velké Británie nebo Španělska a také z České republiky. Najdete u nás i různé hračky a žertovné předměty pro kanadské žertíky a vtípky. Zkušení a ochotní prodavači Vám pomohou vybrat nejlepší převleky a doplňky pro Vaši karnevalovou show. Z naší nabídky budete opravdu nadšení a řeknete si: Hurá, karneval je tady!