Maminky často tráví veškerý svůj čas staráním se o rodinu a jen těžko pak hledají čas na sebe. Pokud vám váš nabitý program nedovoluje udělat si ani pořádek v šatníku, tento článek je určený právě vám.

Nemusíme být nutně celý den v pyžamu, protože se nedostanete z domu. Stylově a IN můžete působit naprosto jednoduše. Řekneme vám jak.

Skvělé tuniky se vždy hodí

Šatník do volného času nemusí být rozhodně nevkusný. Pokud neustále nosíte potrhaná trička, začnete se cítit nepřitažlivá. Proto je raději zaměňte za slušivé tuniky. Tuniky jsou pro tělo lichotivé a prodlouží vám siluetu. Najdete tuniky s krátkými i dlouhými rukávy, které nahradí pytlovitá trička a mikiny. Proto volte ale tuniky v krásných barvách a se zajímavými vzory nebo pásky. Hodí se k džínům nebo šortkám.

Letní tílka

Při teplém počasí není pro maminky zrovna vhodné balit se do ošklivého a nevzhledného oblečení. Proto noste tílka – ale ne ty obyčejná. Volte takové, které jsou nařasené, s pěkným výstřihem anebo třeba ty, které mají na sobě nějaká zdobení – váš outfit to mnohem více rozzáří.

Jednoduché botičky (neznamenají fádnost)

Místo toho, abyste si na sebe furt oblékala tenisky nebo gumové žabky, zvolte nějaké roztomilé botičky (například balerínky nebo gladiátorky). Tak budete působit, že máte daleko větší šmrnc. Gumové žabky nepůsobí vždy tak atraktivně jak si myslíte. Hodí se na pláž nebo do veřejné sprchy, ale jinak moc ne. Můžete zvolit i barevné sandálky nebo třeba boty na nízkém klínku. Cokoliv, co je teď moderní a vnese do vašeho šatníku trochu života.

Nápadité tričkošaty

Když se řekne slovo šaty, okamžitě si vybavíte škrtivý a nepohodlný pocit? Takové ale šaty vůbec být nemusí. Existují šaty, které dokážou lichotit vaší postavě, a vy se v nich můžete cítit dobře. Vybírejte si takové, které jsou z bavlny, protože si tak usnadníte údržbu a čištění. Dále volte spíše barevné šaty (nejlépe zvolené kombinace barev, které letos frčí).