Pokud patříte mezi nadšence parkurového skákání, zřejmě vás potěší, že do českého hlavního města míří největší akce v tomto jezdeckém sportu. Jedná se o sportovní událost zvanou Global Champions Prague PlayOffs 2018, na které ukážou své dovednosti vybraní jezdci na elitních koních. Premiéra prestižní soutěže se odehraje v pražské O2 areně ve dnech od 13. do 16. prosince. Jestliže chcete na ojedinělou událost vyhrát dva lístky v celkové hodnotě 7 380 korun, pusťte se do soutěžení.

Velkolepou akci, v rámci které se rozdělí více než 11,5 milionu eur, organizuje společnost Czech Equestrian Team. V České republice se soutěž v parkurovém skákání podobného formátu ještě nekonala, a tím je Prague PlayOffs 2018 unikátní.

Čtyři závodní dny, šestnáct nejlepších týmů světa

Během čtyř závodních dnů se v české metropoli předvede celkem šestnáct nejlepších týmů na světě, a tak se mají diváci skutečně na co těšit. Byl by hřích nezúčastnit se něčeho, co nemá v naší republice obdoby. Ovšem vstupenky jsou poměrně drahou záležitostí, navíc většina těch levných variant je už vyprodaná, ale naštěstí se před několika dny spustila soutěž, která dává dvěma šťastlivcům šanci dostat se do O2 areny na Prague PlayOffs 2018 zcela zdarma.

Za Českou republiku soutěží tým Prague Lions se zvučnými jmény, jako jsou Aleš Opatrný a Anna Kellnerová. Českým parkurovým jezdcům pomáhají v týmu ještě Niels Bruynseels z Belgie, Gerco Schröder z Nizozemska a Holger Wulschner z Německa. Jestliže se chcete galavečera světového parkuru zúčastnit, je pro vás připravena napínavá soutěž o 2 vstupenky na Prague PlayOffs 2018. Pojďme se společně podívat, co všechno pro výhru musíte udělat.

Jak probíhá soutěž o lístky na Prague PlayOffs 2018?

Soutěž připravil internetový obchod Prague Equestrians Store, který prodává jezdecké potřeby. Spuštěna byla už 1. srpna, nicméně poběží až do 30. září, a tak máte ještě před sebou několik týdnů. Vaším jediným úkolem je pravdivě odpovědět na osm otázek, jež se týkají především vás a vašeho vztahu k jezdectví. Jednou z otázek například je, zda máte vlastního koně. Znamená to tedy, že nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu, protože otázky jsou mířeny pouze na vaši osobu.

Po vyplnění osmi otázek ještě zadáte svůj telefon, e-mail a datum narození. Důležité je vyplnit dané údaje správně, aby vás měl organizátor v případě, že vyhrajete, jak kontaktovat. Výherce bude vybrán nejpozději 8. října.

Jaká jsou pravidla soutěže?

Jedná se o online soutěž, která probíhá skrze sociální sítě a webové stránky společnosti Prague Equestrians Store. Zúčastnit se může v podstatě každá fyzická osoba starší 18 let, jež splní několik základních podmínek, o nichž se rozepíšeme ještě níže v tomto článku. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci pořadatele či osoby na soutěži spolupracující. Všechny takové osoby jsou ze soutěže vyloučeny.

Jaká jsou tedy pravidla soutěže, která musíte splnit, abyste vyhráli? Jak jsme už zmínili, je nezbytné vyplnit dotazník a kontaktní údaje. Pozor, pořadatel zkontroluje, zda někteří soutěžící nevystupovali i pod falešnými identitami, aby zvýšili svou šanci na výhru. V takovém případě jim totiž hrozí úplná diskvalifikace ze soutěže.

Výherce se může těšit na dvě vstupenky v celkové hodnotě 7 380 korun, díky nimž se zúčastní Prague PlayOffs 2018 v pražské O2 areně. Pokud se tedy na vás usměje štěstí a vyhrajete balíček dvou lístků, stačí si vybrat člověka, který vám bude dělat společnost, a vyrazit v prosinci na čtyři dny parkurového skákání. Zhlédnete na vlastní oči nejlepší parkurové jezdce.