Originalita se dnes cení více než kdy jindy. A to i v případě, že hledáte nápady na neotřelé svatební dary.

Chystáte se na svatbu? Svatební dary pro blízké a známé vybíráme několikrát za život. A nikdy to není snadné! Nemají to už? Není to neoriginální? Bude se jim to líbit? Vážně chci utratit za dar tolik peněz? Tyto a další otázky nám probíhají hlavou, termín svatby se blíží, a my na tom s výběrem mnohdy nejsme o nic lépe ani po týdnech přemýšlení. Pojďte zkusit ke svatebnímu daru přistoupit jinak.

Svatební dary už nemusí být věcnými dary, věnujte službu

Dar, který zlevní náklady na svatbu

Chystáte svatební dar pro sourozence nebo kamarádku? Věnujte nápad a realizaci svatebního oznámení. Vytvořte pro snoubence svatební oznámení online a pomozte jim s jejich odesláním. Je to skvělý a levný způsob, jak nemuset tisknout drahé oznámení a současně pozvánky na svatbu. Navíc, takto lze bez nákladů poslat svatební oznámení komukoliv a nemusíte přemýšlet nad tím, že s každým dalším odesláním začínáte pořádně překračovat plánovaný rozpočet na svatbu..

Webové stránky jako svatební dar

V online obdarovávání lze pokračovat. Věnovat máte možnost i webové stránky. Takové, kam si ženich s nevěstou „pověsí“ své vzpomínky na svůj nejkrásnější den. Třeba i na společné zážitky před svatbou, či na první chvíle s jejich miminkem. Levné webové stránky, jak už z názvu vyplývá, nejsou drahým dárkem. Jsou však velice efektní.

Svezte novomanžele na svatbu

Ne svým autem, ani tím jejich. Ale parádně luxusním z půjčovny. Půjčení auta na svatbu je dalším originálním způsobem, jak obdarovat svatebčany. Vždyť jde o nemalou položku v rozpočtu svatby. Přitom je to velice neotřelý svatební dar. A hlavně užitečný.

Obdarujte ještě před svatbou

Chcete, aby váš svatební dárek nezapadl v moři dalších darů? Obdarujte snoubence ještě před svatbou. Všechny zmíněné dárky se hodí samozřejmě věnovat dříve. Stanete se spolutvůrci nejkrásnějšího dne snoubenců. A svatbu si tak užijete stejně naplno.