Z různých statistik jasně vyplývá, že ženy domácími pracemi tráví v průměru okolo 20 hodin týdně. Sečteno podtrženo zhruba 43 dní v roce. A to není zrovna málo, že? Řešením, jak dosáhnout vyšší efektivity za kratší čas, jsou kvalitní kuchyňské a domácí potřeby, které mají místo v každé domácnosti. Nechybí vám zrovna něco? Doplňte svou výbavu snadno a také výhodně s domácími potřebami Franta.

S Frantou jedině výhodně

Přehledné stránky, výhodné nákupy. Tak by se daly ve zkratce nazvat domácí potřeby Franta, jež se na prodej kvalitních domácích a kuchyňských potřeb zaměřují již od roku 1992 a působí tak na trhu déle než 25 let. Zavítejte na stránky www.domacipotreby-fanta.cz a vyberte si z nepřeberného množství kvalitních kuchyňských a domácích potřeb známých českých i zahraničních výrobců. Spolehnout se můžete na pravidelné slevy a výhodné akce.

Od Orionu po Tescomu

Jsou značky, které jsou s kuchyňskými a domácími potřebami spojené stejně nerozlučně jako Domácí potřeby Franta s bohatou tradicí. Na stránkách najdete sortiment značek Tescoma, Orion, KDS Sedlčany, Belis, Blex, Leifheit, Toner, Porkert a řadu dalších.

Akce Tescoma, Orion a Leifheit

Na výše uvedených webových stránkách také naleznete sekce Tescoma akce, Orion akce a Leifheit akce. V těchto kategoriích naleznete stovky produktů za akční ceny.

Tip: Získejte slevu 10 % na nezlevněný sortiment Tescoma

Značka Tescoma patří k předním společnostem, jež se zaměřují na nabídku domácích potřeb. V bohatém sortimentu najdete nepřeberné množství vybavení do domácnosti i praktických vychytávek, které vám ušetří čas. Brousíte si zuby na nějaký z nezlevněných produktů značky Tescoma? Získejte ho se slevou 10 %. Stačí, když při objednání zadáte do políčka „slevový kupón“ slovo: Tescoma.

Věrnostní program

Odměna za věrnost? Samozřejmě! Po registraci získáte za každou objednávku v e-shopu za vybrané zboží body, které se vám automaticky připíšou na účet. Princip je jednoduchý. Jeden bod se rovná jedné koruně. Body můžete uplatnit při dalším nákupu. Spolehnout se můžete také na pravidelné slevy a výhodné akce.

Doprava nad 2500 Kč zdarma

Nepřiplácejte navíc za dopravu. Nakupte zboží v hodnotě více než 2500 Kč a získáte dopravu zdarma.

Už máte vybráno? Udělejte si radost a usnadněte si domácí práce s Domácími potřebami Franta.