Krásná a úspěšná zpěvačka Katy Perry, která nedávno představila svůj nový první parfém s názvem Killer Queen přiznala, že ještě není připravena stát se matkou. Co o mateřství dále prozradila?

Zpěvačka rozhodně nevylučuje skutečnost, že se jednoho dne stane maminkou, ale určitě ví, že to nebude v nejbližší době. Tisku řekla: „Ještě rozhodně nejsem připravena být matkou, neumím plánovat tak daleko dopředu“, přiznala v lednovém vydání časopisu Marice Claire.
Když zpěvačce byla položena otázka, co ona a děti a kdy je bude mít, řekla: „Rodinu budu mít tehdy, až budu chtít být alespoň trochu matkou.

Děvetadvacetiletá zpěvačka se také rozpovídala o svém současném partnerovi – Johnu Mayerovi, o kterém řekla: „John je prostě fantastický partner. Byla jsem jeho fanynkou už dlouho. Má úžasné myšlení, máme prostě zralý vztah.“
Je tedy jasné, že Katy a John neplánují mít v nejbližší době dítě, ale to je asi tak všechno. Veškerý volný čas tráví spolu a někdy spolu i pracují. Například naposled Katy nazpívala duet s Johnem s názvem „Who You Love“, kterou spolu napsali pro Johnovo poslední album „Paradise Valley“. Oficiální a romantickou obálku k songu, kde jsou spolu, vydal pár něco před týdnem.

Magazín Marie Claire se však nespokojil s odpovědí, že Katy ještě nechce být matka. Zpěvačka to odůvodnila tím, že její zatímní nechuť mít děti vychází z jejího posledního rozbitého manželství s Russellem Brandem, se kterým se rozvedla zhruba po roce jejich manželství na konci roku 2011.

„Russel semnou opravu chtěl mít děti, ale já jsem věděla, že ještě nejsem připravená. Myslím, že to byl způsob, jakým mě chtěl ovládnout. Myslím, že chtěl, abych si myslela „když budu mít děti, budu muset něco obětovat – budu muset být víc doma“.
Rozvod však ovlivnil i zpěvaččin současný vztah. S Johnem se totiž na začátku roku 2013 na nějaký čas rozešla, aby si od všeho odpočinula.

„Dala jsem si nějakou pauzu od vztahu s mým přítelem, ale ne takovou, jakou bych chtěla. Bylo to jako studená sprcha, díky které jsem si uvědomila, co se to semnou děje. Pokud bych si nedopřávala trochu té sebelásky, nebyla bych schopna přijímat lásku, kterou chci. Pořád se potřebuij vypořádat s některými věcmi ohledně mého ex-přítele. Skoro jako kdybych o tom pořád mluvila, může to vypadat, že se o něj zajímám, ale není to tak.“