Zatímco v Hollywoodu v nynější době panuje rozvodový boom, na druhé straně se i najdou takové celebrity, které se překvapivě dávají dohromady. Objevily se totiž zprávy o tom, že Disney herec a miláček mladých dívek Zac Efron (24) a krásná herečka, dcera Phila Collinse – Lily Collins (22) to dali dohromady.

Zdá se tedy, že má tato mladá herečka konečně náhradu. Nedávno se totiž rozešla se svým hereckým kolegou Taylorem Lautnerem, se kterým si zahrála v akčním snímku Abduction. Paparazzi nachytali Lily společně se Zacem, jak se snaží potají uniknout zadními dveřmi z restaurace SteakHouse.

„Zac k autu doslova utíkal a pak do něj ihned nasedl, za sebou měl i Lily,“ prozradil nejmenovanný zdroj. „Lily ale nikam nespěchala a chovala se naprosto v pohodě. Vůbec se nebála, že by je někdo mohl vidět. Pravděpodobně si jen ale nechtěla zlomit podpatek.“

Dále dodává, že pár v restauraci oslavoval narozeniny Zacova kamaráda a doplňuje, že románek mezi nimi je opravdový, nikoli žádná fáma: „Dokonce se drželi za ruce…Dali si v baru nějaký drink a pak se připojili k narozeninové oslavě, která se konala na terase,“ upřesňuje zdroj.

V minulosti byl Zac známý pro svůj dlouhodobý románek s herečkou Vanessou Hudgens, se kterou si zahrál v teenagerovském snímku High School Musical.
Lily Collins však není jedinou obětí, která je Zacovi na účet připisována. Herec totiž údajně randil také s Rumer Wills, Emmou Roberts i zpěvačkou Taylor Swift. Mezi ty starší patří například herečka Eva Longoria nebo Demi Moore.