22. prosince – to je datum, kdy se populární a světoznámá stylistka Rachel Zoe stala podruhé maminkou. Dva dny před Štědrým dnem se jí narodil druhý chlapeček. Dalo by se tedy mluvit o malém-velkém vánočním dárku. Jak vlastně Rachel svého druhého syna pojmenovala?

Podle informací se novorozený, téměř týden starý chlapeček jmenuje Kaius Jagger Berman, přičemž Rachel ho společně se svým manželem Rodgerem Bermanem hodlá oslovovat „Kai“. Krátké po porodu napsala herečka na své webové stránky: „Rodger, Skyler a já jsme neskutečně zamilovaní a šťastně si budeme užívat příští bezesné noci. Děkuji vám všem za milá slova, moc to pro nás znamená,“ napsala Rachel svým fanouškům.

To, že se slavné návrhářce a stylistce narodil druhý chlapeček, oznámila hned 22. svým fanouškům také na Twitter: „Vítáme na světě našeho chlapečka, má 3,2 kg a je krásný, zdravý. Nemůžeme být šťastnější“.

Když se před devíti měsíci spekulovalo o tom, že je Rachel znovu těhotná, netrvalo příliš dlouho a klepy byly potvrzeny. Konkrétně své druhé těhotenství Rachel oznámila veřejně v září, tedy v 6 měsíci těhotenství. Na nového člena rodiny se však netěšila jen Rachel a její manžel, ale také její prvorozený syn – Skyler Morrison (2,5), který si prý ještě donedávka nebyl jist, zda se chce stát velkým bráškou. Letos na podzim řekla Rachel magazínu People: „Záleží na tom, kdy se ho zeptáte, ale v současné době nechce nikoho jiného v blízkosti jeho maminky, chce mě mít pro sebe. Tak nevím, kdy se to změní.“

To, že Skyler nezůstane její jediné dítě, vyplynulo už kdysi, když Rachel naznačila tisku, že maminkou podruhé jistě bude: „Tak moc ho miluji (Skylera). Nevím, jestli to funguje stejným způsobem, kdybych měla další dítě, ale hodlám se zamilovat znova.“