Konečně jste našla toho pravého, toho, který je dokonalý. Záříte na míle daleko, když ho vidíte, cítíte motýlky v břiše, plánujete společnou budoucnost, vidíte se, jak už na verandě svého velkého domu pořádáte rodinné obědy s kupou dětí a černým labradorem po vašem boku? Ale ejhle, pan Dokonalý má jednu vadu…

Muž jiné ženy

Pan Dokonalý má už doma jinou ženu, svou zákonitou manželku. Dozvědět se to můžete dříve či později, dnes už muži nenosí snubní prstýnky, takže může být problém určit, zda váš vyvolený už jednu ženu doma má. Jakmile to zjistíte, máte v podstatě dvě možnosti, jak se s danou situací vypořádat. Jedna je pěkně od plic onomu nevěrníkovi vynadat a rozejít se s ním. Tou druhou možností je v tomto vztahu setrvat v roli milenky.

Vztah s výhodami

Být milenkou vlastně nemusí být až takové špatné, jak se na první pohled může zdát. Mnozí odborníci se shodují, že být milenkou je ta lepší varianta, získáváte z muže „to lepší“. Z morálního hlediska to sice není bůhví jaká hitparáda, avšak jestliže vám tohle nedělá vrásky, pak můžete z tohoto vztahu těžit. Jaké výhody můžete získat?

Jako v bavlnce

Milenky se povětšinou mají jako v bavlnce, nemusí řešit každodenní starosti jako manželky. Partner se s vámi chlubí, kupuje vám dárečky, snaží se dělat vám radost, vezme vás na dobrou večeři za město, na romantický víkend nebo na pracovní cestu. Nemusíte řešit běžné starosti ve vztahu, vidíte se chvíli, užijete si to na maximum. Špinavé ponožky, košile, vaření, to všechno řeší manželka.

Nádech nebezpečí

Nad mileneckým vztahem vždycky tak trochu vidí mrak nebezpečí z prozrazení. Co když to praskne, kdokoliv vás může kdykoliv vidět, nedopatřením se manželka podívá manželovi do mobilu, kde mu zrovna posíláte fotku v novém prádélku…a problém je na světě. Mnoho lidí láká právě toto nebezpečí.

Dobrý sex

Ženatý muž už za sebou nějaké ty postelové zkušenosti má, bude přesně vědět, co je v posteli nejlepší. A vy se budete cítit jako opravdová královna, která si užívá naplno všeho, co jí ženatý milenec nabízí.