Ačkoliv připadá některým ženám flirtování jako naprosto banální záležitost, věřte, že dokonce i muži mají s úspěšným flirtováním problémy (ať už kvůli tomu, že zapomenou vaše číslo či odloží rande na jiný den). Existují ale i tací, kteří mají své flirtovací techniky dokonale odzkoušené a ví, že opravdu fungují! Proč bychom si tedy nemohly my ženy od nich pár takových tipů vypůjčit?!

Úspěšné flirtování klade důraz na několik pravidel a je na čase, abyste si je osvojily i vy.

Pravidlo č.1 – Buďte odvážné!

Je známo, že když muži flirtují (ať okatě či nenápadně), nic je nedokáže držet se stranou. Nehrají si na zdrženlivé lovce a naopak snaží se dát najevo, že to, co dělají, dělají za účelem úspěchu a již ze začátku dávají jasně najevo, o co jim vlastně jde. Být odvážná při flirtování se vám možná může zdát až moc hrr, ale můžete si tak celý ,,balící“ proces značně ulehčit. Čím odvážnější budete, tím více uděláte dojem na toho, koho se snažíte oslnit. Nemusíte ze sebe samozřejmě hned dělat někoho, kým nejste, ale snažte se působit jako někdo, kdo si věří. Muži se snaží být při balení okouzlující a zdvořilí, a právě proto nás nakonec dostanou. Zkus si tedy osvojit jejich techniku a budete překvapené, co se stane!

Pravidlo č.2 – Buďte zábavné!

Snaha rozesmát svou druhou polovičku je dalším úspěšným krokem okoukaným od mužského pohlaví. Smysl pro humor je skvělý způsob, jak rozehřát i to nejledovější srdce a většinou to bývá i něco, co každý pár spojuje. Všichni totiž milují, když se můžou hlasitě rozesmát. Muži často používají humor, aby dodali rozhovoru jiskru, což je také prvním krokem k zjištění, zda mezi vámi a flirtující polovičkou do budoucna může vůbec něco vzniknout. Zbavte se zábran a předveďte se neotřelým vtipem. Určitě pak ocení, že ho dokážete zaujmout nejen vzhledově, ale také slovy.

Pravidlo č.3 – Buďte sebejisté!

Při flirtování je velmi důležitá také důvěra, a to na obou stranách. Čím víc si totiž budete věřit, tím více se zvyšuje vaše šance na to, že se nakonec dáte do řeči ať už s roztomilým klukem nebo pořádným svalovcem. Lidé na zdravé sebevědomí reagují pozitivně, a čím více tak budete působit, tím více zábavy si užijete. Určitě byste si měly pamatovat, že flirtování by měla být zábava! Vzpomeňte si, kdy s vámi naposled flirtoval nějaký muž, a vsadím se, že působil nejen sebejistě, ale také sebevědomě. Buďte takové i vy! Vezměte si toto ponaučení a získejte si jeho důvěru.

Pravidlo č.4 – Buďte hravé!

Z nějakého důvodu, se lidé všech věkových kategorií snaží do svého flirtování přenést trochu toho škádlení. Mladší muži například tahají holky za vlasy, strkají do nich a to vše ve jménu zalíbenosti. Ti starší vtipkují na naše účty a někdy působí i hloupě, a to jen proto, aby získali naši pozornost. A i když to nemusí být zrovna váš šálek kávy, přesto se snažte působit hravě, mile a zařiďte, aby z vás doslova nespustil oči. Stejně jako užití humoru, také hravost dělá lidi šťastnějšími a působí na ně pohodlným dojmem. Navíc flirtování tak bude ještě zábavnější.

Hodně štěstí!