Jezdíte často a rádi s vašimi potomky na výlety? Pak Vás zcela jistě potěší nová jarní soutěž, kterou vyhlašuje obchod s dětskými potřebami Mamanci.cz. Všichni účastníci soutěže získávají slevu 10% na nákup a výherce pak kvalitní multifunkční dětskou autosedačku Nania Beline!

soutěž

Internetový obchod Mamanci.cz je specialistou na sortiment pro děti. V široké nabídce najdete za lákavé ceny vše potřebné, jako je kojenecké oblečení a potřeby, hračky nebo dětský nábytek. Důležitou součástí dětského života je ale také cestování autem, kterému se nevyhne už od prvních dní, kdy je jeho první cestou ta nejkrásnější – Cesta domů z porodnice. Těšit se tak můžete také na široký výběr certifikovaných dětských autosedaček určených jak pro miminka, tak pro větší děti. A právě proto, že děti rostou jako z vody a i autosedačku je třeba někdy obměnit, vyhlašují Mamanci.cz novou jarní soutěž s názvem „Kdo si hraje, nezlobí!“

Soutěž, kde každý vyhrává

Kdo si hraje, ten obvykle nezlobí. A jistě nám dáte za pravdu, že naše děti si dokážou hrát někdy opravdu zajímavě, ať už je to „adrenalinová“ jízda na skluzavce nebo konzumace báboviček z písku.

Cílem soutěže je se především pobavit a sdílet nadšení trávit s našimi ratolestmi co nejvíce času. Její princip je proto jednoduchý:

  • Zašlete zajímavou, kuriózní nebo prostě jen roztomilou fotku, jak si Váš „Mamánek“ dokáže hrát.
  • Získejte pro svůj příspěvek co nejvíce LIKE (To se mi líbí) na Facebooku.
  • Vyhrajte kvalitní dětskou autosedačku!

Navíc každý! Kdo se do soutěže zasláním fotografie zapojí, získává automaticky slevu 10% na nákup Mamanci.cz. Více informací o soutěži najdete na Mamánci.cz a jejich Facebooku.

Získat slevu a zajistit bezpečné cestování pro své děti ještě nikdy nebylo jednodušší!

 sedačka

O co se hraje?

Autosedačka Nania Beline Moonlight Kids 2016

Hlavní cena je více než lákavá! Je to kvalitní a stylová autosedačka z nejnovější kolekce Nania Beline, určena pro váhovou kategorii 9-36 kg. Můžete si tak být jisti, že tuto autosedačku skutečně využijete i několik let!

Renomovaná francouzská značka Nania se vyznačuje především důrazem na kvalitu a bezpečí. Nechybí tak všechny potřebné bezpečnostní certifikace, nastavitelné 5-ti bodové bezpečnostní pásy, nebo boční ochranný systém SIDE PROTECT. Ani v nejmenším se nezapomíná na pohodlí dítěte a tak je samozřejmostí ergonomická konstrukce z kvalitních materiálů, regulovatelná opěrka hlavy i komfortní chrániče na pásech.

Výhodou je také velká praktičnost této autosedačky s odnímatelným podsedákem i potahem, který se dá snadno vyprat i v ruce.

Tak neváhejte a zapojte se do unikátní soutěže, u které se můžete dobře pobavit, a pomůže odlehčit vašemu rodinnému rozpočtu.

Zašlete fotografií a vyhrajte bezpečí na cestách pro Vaše děti!

Přejeme mnoho štěstí!