Je to tady, Vánoce se zase blíží a vy musíte opět přemýšlet, čím komu uděláte radost. Pro malé děti se dárky vybírají snadno, pro lidi, kteří si sami řeknou, co potřebují, také. A čím potěšit ostatní, když si mohou všechno, po čem touží, koupit? Co třeba nějakým zážitkem?

U dospělých, již si mohou koupit, co potřebují, musíte o dárcích daleko více přemýšlet. Nemělo by jít jen o nějakou věc, musí mít také určitou symboliku, hlubší myšlenku. Trefit se do něčeho, o čem vám kdysi vyprávěl. Koupit věc, která mu připomene dětství. Přichystat nezapomenutelný zážitek.

Úniková hra jako vánoční dárek

Zážitky jsou v poslední době hodně vyhledávanými dárky. Nemusíte se přitom omezovat jen na okoukané seskoky padákem a lety horkovzdušným balonem. Moc povedeným zážitkovým dárkem je také úniková hra.

Pod stromeček obdarovanému dáte dárkový poukaz. Musíte vybrat, na jakou hru bude a pro kolik lidí. Datum si však volí až obdarovaný. Dárkový poukaz je vlastně takový voucher, s nímž se standardně objedná na vybrané datum a čas přes internet. Jen nemusí nic platit.

Obdarujte i sebe

Únikové hry jsou zpravidla určeny minimálně pro 2 hráče, maximálně pro 5 nebo 6. Jedna úniková hra Praha tedy bude dárkem pro více lidí a možná i pro vás. S obdarovanými se na únikovku přece můžete vydat i vy.

Najdete různé druhy únikových her. Princip je pořád stejný, nicméně liší se tematické zaměření. Existují hry, které jsou zaměřené na děti, jiné zase naopak na dospělé. Jedna escape game Praha s názvem Doupě neřesti je určená vyloženě dospělým a nejlépe párům. Dostanete se v ní totiž do doupěte neřesti vybaveného nejrůznějšími proprietami, jimiž si milenci (upír s krásnou Biancou) krátili dlouhé chvíle.

A ještě na jednu věc je dobré myslet. Takový poukaz na únikovou hru je výborným dárkem na poslední chvíli. Kdyby vás nakonec přece jen nic nenapadlo, poukaz to jistí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here