V současné době se plánují vánoční večírky. Pokud i vy máte na starosti jeho uspořádání, zřejmě přemýšlíte nad vhodným místem, občerstvením, večeří a dalšími věcmi. V případě, že se má večírek odehrávat v prostorách vaší společnosti, zvažte jednorázové nádobí, které vám usnadní spoustu práce. Jaká je jeho velká výhoda? Prostě nemusíte na druhý den umývat talíře, skleničky a podobně. Stejně tak se nemusíte obávat toho, že se některé nádobí rozbije. V následujících řádcích vám prozradíme, na co byste neměli zapomenout.

U jednorázového nádobí byste se měli držet jednoho zásadního pravidla. Kelímky na kávu a další potřeby by měly být jednoduché, tedy žádné pestrobarevné motivy a ozdoby. V jednoduchosti je krása.

Plastové kelímky v různých barvách

Chcete vánoční večírek trochu oživit? Nechcete klasické bílé plastové kelímky? Žádný problém, protože existují různobarevné druhy. Co takhle sladit večírek do zlatého či stříbrného odstínu? Bílá varianta je sice nejlevnější, ale na druhou stranu trochu barevnosti neuškodí, nemyslíte? Plastové kelímky dokonale nahradí skleničky, ale také štamprle. Alkohol tedy můžete nalévat i do plastových alternativ.

Potřeby k jídlu

Pro servírování jídla zvolte papírové talíře. Ideální je verze s takzvanou nepromastitelnou úpravou, takže jeden talíř vydrží každému po celý večer, což je velká výhoda. Přikupte k nim ještě dřevěný příbor, jenž působí elegantně a nadčasově. Určitě nám dáte za pravdu, že na stole se bude dřevěný příbor vedle papírového talíře vyjímat.

Veškeré jednorázové nádobí objednejte z jedné webové stránky, abyste ušetřili na poštovném. Velké oblíbenosti se těší online papírnictví panetsro.cz, kde najdete celou řadu nádobí – od papírových talířů přes plastové kelímky až po dřevěné příbory.