Pak je nejvyšší čas se s ní seznámit. Krabičková dieta Praha je formou hubnutí, které se od ostatních liší tím, že celou krabičku na jídlo, která obsahuje hotový dietní pokrm dle dietního jídelníčku, dostanete na určené místo. Jídlo je připraveno k okamžité konzumaci. Obdržíte celkem 5 krabiček na jídlo na jeden den, to znamená, že začnete zdravou snídaní a skončíte zdravou večeří. Vše podle zvoleného dietního programu.

Zdravé jídlo od profesionálů

Kromě pravidelného stravování v pravidelných časových intervalech, je předností diety v krabičce Praha správná skladba jídla, o kterou se starají skuteční profesionálové. Konečný efekt celého procesu hubnutí je posílen tím, že jste během celého procesu pod odborným dohledem. K dispozici je vám také krabicka kniha. Krabičkovou dietu knihu si můžete objednat, a mít tak důležité informace stále po ruce.

Princip zdravého stravování

Dieta v krabičce je připravena velmi šetrnými a správnými kuchařskými postupy, čímž je minimalizována ztráta živin a vitamínů, které jsou pro zdraví člověka nepostradatelné. Můžete se zapojit nejen do některého z dietních programů, ale můžete zvolit třeba “jen” zdravou stravu jídelníček, kde nejde o hubnutí, ale o princip zdravého stravování (zdravá výživa jídelníček).

Kniha o krabičkové dietě

Možná, že už jste ve své snaze zhubnout docela zběhlí, a přesto se vám tato bohulibá aktivita vůbec nedaří. Určitě jste během svých pokusů zjistili, že chcete-li zhubnout doopravdy, musíte nutně změnit své stravovací návyky (dietní jídelníček, jídelníček zdravé výživy). Jak to provést? To vám prozradí krabičková dieta kniha. Usnadní vám váš věčný boj s přebytečnými kily.

Chcete doopravdy shodit pár kil jednou pro vždy?

Můžete si nechat nízkoenergetické jídlo (dietní jídelníček) dopravovat až pod nos domů, do práce či jinam. Ano, i tato varianta, varianta jak zhubnout jídelníček, existuje. Jmenuje se krabičková dieta.