Školní rok je sice v plném proudu, ale téma batohů, aktovek a tašek bude aktuální stále. Děti toho přenášejí z domova do školy a opačně překvapivě mnoho a věci i dost váží. Proto potřebují pohodlný, ergonomický batoh. Vzhled samozřejmě hraje velkou roli, někteří školáci dokážou být pořádně nároční! Nevybírejte pouze podle designu, zaměřte se také na účelové vlastnosti.

Pro prvňáčky i studenty

Výběr batohu nebo aktovky nepodceňte. Pevné materiály spolu se správným tvarováním ulehčí dětem život a prodlouží životnost tašky. Proč vybírat každý rok nový? Jednou za pár let bude stačit. Kdo si potrpí na české výrobky, měl by zabrouzdat na stránky výrobce STIL. Jeho řada školních batohů je pořádně rozsáhlá a vyberete si pro malé i větší děti. Zatímco na prvním stupni se ještě setkáme s aktovkami, větší školáci už dávají přednost batohům. Ani speciální studentský batoh není přežitek.

Podpora správného držení těla

Zavazadlo do školy volíme především podle stáří dítěte, jeho výšky a tělesné konstituce. Záda batohu kopírují přirozené zakřivení páteře školáků, jsou řádně odvětraná a vyztužená. Dítě tak nic zvnitřku aktovky do zad netlačí. Kvalitní školní batohy podporují správné držení těla, a nehrozí tak jeho zhoršení.

Lehké batohy s vysokou nosností

TOP předností českých batohů STIL je jejich nízká hmotnost. Dítě už tak tahá několik kilogramů učebnic a pomůcek. To ale neznamená, že by tyto odlehčené batohy méně unesly. Nosnost mají vysokou a jsou pevné. V rámci výhodného setu pořídíte jak batoh, tak i penál, peněženku, box, zástěrku a další nezbytnosti.

Široký výběr pro všechny děti

Jinak bude vypadat školní aktovka pro prvňáčka, zcela odlišné parametry pak bude mít školní batoh pro 2. stupeň. Ani starší studenti by neměli podcenit volbu toho, co nosí na zádech!

Nemusíte se bát, že by si z batohů STIL vaše ratolesti nevybrali. K dispozici jsou nápadité designy pro kluky a holky, i trochu jednodušší pro studenty. Vejdou se do nich učebnice, sešity, pouzdro s psacími potřebami, lahev s pitím, svačina, do některých i notebook a další nezbytnosti.