Přemýšleli jste někdy o návštěvě kasina? Pokud na to nemáte odvahu, vyzkoušejte své štěstí v internetové herně. Možná vás osloví evropská ruleta, karetní hry, slotové stroje anebo stolní hry, jako jsou, keno, lotto, bingo a kolo štěstí. Hoďte své starosti za hlavu! Zahrajte si populární hry online a zdarma!

Elegantní je ruleta

Ruleta je hazardní hra, která má svůj původ ve francouzském slově roulette, což znamená kolo. Srdcem rulety je otáčivé zařízení složené ze dvou soustředných kol. Francouzská ruleta má 37 dílů a americká zase 38 obarvených a očíslovaných políček. Prý se ruleta hrála již ve staré Číně a v Evropě se objevila díky obchodníkům z dalekého východu. Jiní si myslí, že byla vynalezena v 18. století matematikem a fyzikem Blaise Pascalem. Nicméně se poprvé hrála v Paříži roku 1796. Dnes je tato hazardní hra symbolem luxusu a lze díky ní vyhrát pohádkové výhry. Ať už vsadíte na nulu, červenou, černou, jedno číslo anebo na jinou kombinaci, užijete si prima virtuální zábavu. Gry hazardowe mají šťávu.

Jednoduchostí zaujme blackjack

K nejoblíbenějším karetním hrám patří bez pochyby blackjack neboli oko bere a jednadvacet. Nutno podotknout, že patří k nejoblíbenějším. Babičkou blackjacku byla francouzská hra vingt-et-un, jež byla vyhledávaná v kasinech kolem roku 1700. Když si chcete užít výhru i zápal hry naplno, je dobré počítat karty. Tento způsob je sice legální, ale v kasinech se jim to líbit nebude.

Poker milovali mafiáni i obyčejní lidé

Hazardní karetní hra pro dva až deset hráčů se zrodila v USA, ale až ve 20. století ji známe pod výslednou podobou. Stěžejním typem je draw poker, jehož nejznámější verzí je Texas Hold´em No Limit. Lidé se domnívají, že má svého předchůdce v perské hře As Nas, která se provozovala s 25 kartami pěti rozdílných barev.