Jakmile vkročíte do kamenného kasina, ihned se vám krví prolije adrenalin. Vzápětí usednete k některému výhernímu automatu, případně ke stolu s ruletou, a ponoříte se do hraní. V okamžiku, kdy začnete vyhrávat, byste se neměli nechat svést pokušením, protože vás snadno dovede do propasti. Štěstěna, bohužel, nestojí při každém hráči v kasinu.

V současné době se hráči přesouvají z klasických kasin do těch internetových, jako je například LeoVegas. Důvodů je hned několik. Dostanou zajímavé bonusy, nemusí nikam chodit, i tak si zahrají oblíbené hry od blackjacku přes ruletu až po automat.

Přerušit hru je základ úspěchu

Jestliže jste se rozhodli hrát za skutečné peníze, protože chcete pokusit štěstí, zda něco vyhrajete, měli byste se naučit hru přerušit v tom nejlepším. Po celou dobu hraní zachovejte chladnou hlavu a racionálně uvažujte. Pozor si dejte zejména na to, aby netrpěla vaše peněženka, respektive bankovní účet. Bezhlavě posílat peníze vás může dostat do šlamastiky.

Jak kliknout a odejít ze hry?

Správným rozhodnutím ušetříte nemalé peněžní prostředky. Jestliže nechcete hazardním hrám propadnout, musíte se naučit hru ukončit a odejít se zdvihnutou hlavou. I když výhra nebude taková, jakou jste si původně představovali.

V první řadě si nastavte limity, tedy kolik jste ochotni do hry vložit, aniž by to vaše peněženka pocítila. Jakmile do hry tolik peněz vložíte, ale stále nevyhráváte, řekněte si STOP. Pamatujte, že kdo chce víc, nemá nic, a tak i při vyhrávání najděte limit, přes který už nepůjdete, i když by se vám dařilo sebelépe.

Výše limitu se odvíjí od finanční situace hráče. Představte si, že si sednete k online automatu a převedete na účet kasina tisíc korun. Potom si stanovte, že když prohrajete 500 korun, přestanete hrát a zkusíte to jindy. Stejně tak když se dostanete 500 korun do plusu, tak odejdete a štěstí zase pokusíte jiný den.