To, že se letošní rok roztrhnul pytel se slavnými novorozeňátky, už není žádným překvapením. Letošní rok porodila nejen vévodkyně Kate, ale také mnoho dalších slavných celebrit. Mezi nimi je i herečka Halle Berry, kterou znáte například z filmu „The Call“ nebo „Ghotika“.

Krásná a úspěšná herečka se však z narození synka neraduje sama. Obrovský pláč štěstí si prožil i její manžel Olivier Martinez, se kterým přivítala malého chlapce tento týden, přičemž jeho jméno zatím není známé. Informaci o tom, že Halle porodila, navíc potvrdil její zástupce. Pro herečku je to tedy už druhé dítě a pro Oliviera první. Halle se za něj provdala v červenci tohoto roku.

Malý chlapeček bude mít doma nejen oporu v rodičích, ale také v jeho starší sestře, pětileté Nahle. Snědá kráska má malou Nahlu se svým ex-přítelem Gabrielem Aubrym. Chlapec se narodil v nemocnici Cedars Sinai Medical Center v Los Angeles v sobotu večer. A podle informací byl její současný manžel – Olivier celou dobu po jejím boku. Zatímco malá Nahla navštívila svého malého bratříčka a maminku až dnes, v neděli 6. října. Při prvním setkání s bratříčkem prý radostí skákala.

Před porodem byla 47 letá Halle Berry viděna při nákupech v Grove v Los Angeles, kdy vypadala spokojeně a upraveně. A můžeme si také připomenout to, jak se herečka oficiálně vyjádřila tisku o svém druhém těhotenství:

„Bylo to pro mě největší překvapení mého života, abych pravdu řekla. Myslela jsem si, že tohle už pro mě bude jenom minulost a ne realita. Bylo to to nejkrásnější a největší překvapení.“